Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan nő aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan nő aki a cuki pasikat szereti? Milyen típusú nők szeretik az ilyen pasikat?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok és eddig minden nő azt mondta rám hogy tipikus mega cuki muki pasik vagyok

Nyilván tudom hogy egy férfi legyen férfi a nőknek a kis cica legyen cuki de én ilyen vagyok ilyen külsőm személyiségem ezen változtatni nem tudok nem is akarok.

Lehet így normális lányt találni ha igen milyen típusnál keresgéljek?


2017. ápr. 6. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azért a cukiságon kívül szerintem nem árt ha a férfias oldalad is hangsúlyozod mert így nem fognak komolyan venni vagy melegnek néznek. Nem bántásból.

Neked milyen ízlésed van, milyen nőt keresel? Mert szerintem ez is lényeges biztos van elképzelésed róla.

2017. ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pont abban a korban vagy, amikor a nők keresik a férj- és apuka-alapanyagot. Úgyhogy szerintem egyre jobb helyzetben leszel emiatt, nem kell aggódni. A nőknek azt sugallja, hogy biztos jó apa lennél, meg kapcsolatban ragaszkodó és hűséges. De mindenképp azt a típust keresd, aki nőben ilyen, hátha ő is megérzi majd, hogy megvan köztetek a vibrálás, az összhang - erre pedig lehet építeni.
2017. ápr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Keress egy anyáskodó típust, hátha...

Csak készülj arra, hogy lehet, hogy jobban rád telepszik, mint azt te szeretnéd.

2017. ápr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A 18-20 éves lányok nagyobb részének a cuki pasik kellenek.
2017. ápr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Persze 2. Nagy vibrálás lehet egy ilyen Pierre Richard tipusú faszival. Mert ha még 20 éves lenne oké belefér de 32! Ismertem én is kisfiús külsejű pasast de ha nincs benne semmi maszkulin vonás, akkor megette a fene az egészet.

Ezzel jobb ha ő is tisztában van, mielőtt hitegetjük hogy biztos meglátják benne az ideális apát majd milyen jó is lesz! :))

2017. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Pontosan semmi maszkulin vonás nincs bennem.

Lehet olyan nő aki az ilyen pasikat is elfogadja szívével megszereti?

2017. ápr. 6. 10:43
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy küldj képet magadról, de kíváncsi vagyok, hogy nézhetsz ki 32 évesen. Van olyan közismert személy, akire hasonlítasz kicsit? Csak hogy képben legyek.
2017. ápr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát Jáksot mondta már egy két nő.
2017. ápr. 6. 10:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Jáksó László is élt párkapcsolatban (nem tudom, most van-e párja). Gyereke is van. Úgyhogy nincs veszve semmi.

Mondjuk neki a hangja jó (szerintem legalábbis), meg gondolom a dumája, hiszen ebből él.

2017. ápr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én imádom a cuki-muki srácokat 31 éves nő
2017. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!