Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék impotens/asexualis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék impotens/asexualis férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
19/n

2017. ápr. 9. 08:46
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
58%
Előbb utóbb majdnem mindegyik az lesz! Csak ki kell várnod! :-)
2017. ápr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
80%
Ravasz kérdés.:)Majd biztos felnyújtott kézzel jelentkeznek a pasik,hogy ők impotensek.
2017. ápr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

Sejtettem hogy érdeklődni fognak, milyen indíttatásból írtam ki ezt a meglepő kérdést, és máris rengeteg üzenetet kaptam, ezért tisztázom a dolgokat:

* én magam nem vagyok aszexualis

* egészséges vagyok

* nem mennék bele olyan kapcsolatban, ahol a párom más lányokkal bújik ágyba

* kisebb traumát éltem át, ami miatt nem szeretném. Nem fogom leírni mi történt

Ennyi áll az egész hátterében :)

2017. ápr. 9. 09:02
 4/52 anonim ***** válasza:
48%
Egy előnye biztosan van,impotensen könnyű hűségesnek maradni.:)Nem kellene félned attól.,hogy más lánnyal megcsal.
2017. ápr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
30%

Impotenst az öregek otthonában, aszexuálist pedig a pszichiátrián.

Sok sikert!


Mennél el inkább orvoshoz, segítene feldolgozni a traumát, ilyen fiatalon nagyon beteg ez a gondolkodásmód.

A szex egy igen fontos része a kapcsolatoknak.

Tényleg Menj orvoshoz, jóindulatból írom.

32N

2017. ápr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
71%

Azt Írod, egészséges vagy.

Nen, te nem vagy egészséges, lelkileg beteg vagy.Egészséges embernek szüksége van a szexre.

2017. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
87%

Szivesen beszélgetnék veled, de elriaszt, hogy nem vagy aszex. Emiatt olyan kihasználtság szagú az egész így elsőre.

F

2017. ápr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
60%

A kasztrált miért nem jó ? :.(

30/f

2017. ápr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
15%
Azt tudom valószínűsíteni hogy az apja kiskorában beverte neki a lompost vagy valamelyik kancigány kapta el és tett rajta erőszakot az út szélén és azért vannak ellenérzései a dugással kapcsolatban.
2017. ápr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Türelmesen várom a válaszokat a KÉRDÉSRE. Ez az én életem, és ha nem akarom csinálni, akkor az az én dolgom.
2017. ápr. 9. 09:17
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!