Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire humorosak a mai férfiak és nők? Mit tapasztalatok elterjedt a humor manapság?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 12. 10:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%

# 11 . extratahóból még nem lesz thug life'

-ahhoz azért kicsit több kell.


Az itteni irományok azért még a full -troll kommentelők személyiségét is tükrözik ....

#


Szerintem pont megfelelő humorral rendelkeznek a nők és férfiak,csak ez is egyénfüggő mint minden más.

2017. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
Nekem suttyó tahó humorom van, sajnos sokan besértőnek rajta főleg akik nem ismernek, de a közeli ismerőseim már elfogadták :)
2017. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%

#13 -Mi a szakmád,hogy nőként tahó modorral tudsz érvényesülni?

(nem sértésként )

2017. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%
Én nő vagyok és sok női társam poénjain egyáltalán nem tudok nevetni. Sok a gagyi hülye viccelődés.Nagyon kevés olyan lány van akikkel el tudok lenni.Persze nem minden féfri poénját értem,de ha ha választani kellene inkább nekik van jobb humoruk.
2017. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Szergej55 ***** válasza:
37%
Moonlightnak igaza van, a legtöbb legfeljebb vihog az én vicceimen, már ha érti, akinek tényleg van humora, olyan hogy férfi is megirigyelhetné, egy van a több tízből, akivel valamilyen szintű kapcsolatot tartok fent a hétköznapokban. Nem probléma ez egyébként, mert nem vagyunk egyformák, az agyműködésünk is eléggé eltérő, csak sokan az elvárásaikkal eléggé mellémennek ilyen dolgok miatt.
2017. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
És miért van az hogy a nőknek mindenképpen vicces férfi kell? Ez kb olyan mintha csak azért kellene hogy a saját "zsebhumoristád" legyen. Én férfiként az a fajta vagyok aki ritkán mond valami poént de akkor nagyot üt. Nem szeretem ha valaki nagyon erőltetetten csinálja. Nő nekem még nem mondott olyat ami ténylegesen megnevettett volna csak olyat amit megmosolyogtam. Férfiak valamivel humorosabbak de én úgy érzem sokan kényszerből teszik mert a nőknél ez egy elvárássá vált és ezért többnyire erőltetett gyenge.
2017. ápr. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
26%
Hát remélem, humorosak a mai férfiak, mert amit művelnek, az viccnek is rossz.
2017. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!