Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan emberek akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan emberek akik hasonlóan állásponton vannak ebben a témában, mint én?

Figyelt kérdés
Úgy látom akiknek sokáig nem volt kapcsolatuk, azok nagyon lejjebb adják az igényeiket és összejönnek bárkivel. Én már elmúltam húsz éves nem volt még barátnőm. Nem volt szerencsém, több lánynak tetszettem, de ők nekem nem. Nem szeretem senki agyát húzni, nem szeretnék csak azért összejönni vele, mert nem volt jobb ez neki se lenne jó. Rossz egyedül lenni ilyen sokáig, de szerintem rosszabb lenne egy szar kapcsolat. Azt látom, hogy akiknek sok kapcsolatuk volt és egyéjszakásuk azoknak mindegy kivel csak ne legyenek egyedül.
2017. ápr. 14. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, sokan nagyon nehezen viselik az egyedüllétet és ezért képesek rengeteg kompromisszumot kötni. Ők azok, akik még nem mertek szembenézni önmagukkal és önismeretet gyakorolni. Én is ilyen voltam. Van, aki nagyon sok csúfos tapasztalat árán tanulja meg, hogy nem érdemes beleszaladni méltatlan kapcsolatokba és van, aki soha nem tanul.
2017. ápr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, a korosztály azért nem mindegy. Kell már pár év ahhoz, hogy észrevedd, mik a valódi, minőségi igények hosszú távra, s az nem a kiló festékben, Lara Kroft külsőben keresendő, a szexmennyiségben sem.
2017. ápr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én soha nem tetszettem egy lánynak sem, de attól még nem érem be akárkivel. Külsőre szinte bármelyik nő megfelel a korban hozzám illők közül, de nem jönnék össze olyannal, aki buta vagy ribi, és ezzel már ki is zártam a nők kb. 95%-át.
2017. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem eléggé számít a külső is, de nem plázacicákra és playboy cicákra gondolok most.
2017. ápr. 14. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:

10+ éve nem volt senkim. Viszont pont emiatt nem adom

lejjebb az igényem, mert ha már eddig egyedül voltam,

akkor nem fogom ezt megváltoztatni, csak azért, hogy

legyen egy rossz párkapcsolatom.

2017. ápr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nos, az igényem inkább emelkedett az elmúlt 10 évben, mint hogy csökkent volna.. pedig nem volt senkim..
2017. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!