Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok akik használják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik használják a tindert, ezt valaki meg tudja magyarázni?

Figyelt kérdés
Ugye matchelek egy csomó lánnyal, tehát a baj már nem kezdődhet ott, hogy ronda lennék :D az a lényeg, hogy ilyenkor természetesen én írok nekik egy teljesen normális bemutatkozó szöveget, de van hogy válaszra sem méltatnak, vagy ha igen, akkor egyszavas válaszokat adnak, egy-két kivételtől eltekintve. Tehát a kérdés adott. Miért van ez? :D
2017. ápr. 16. 16:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Egy sziára se köszönnek vissza, nemhogy bemutatkozó szövegre. :D Én sem nézek ki rosszul, de kitörölhetem a sok matchcsel, ha beszélgetésre alkalmatlan a legtöbb. Az egy-két szavas válaszokat is tapasztalom, kb. én viszem a hátamon a beszélgetést, úgy érzem sokszor.
2017. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Talán olyan béna, sablon, gagyi üzenetet írsz elsőre hogy elmegy tőlük a kedved.

Az hogy matchelnek veled, csak annyit jelent hogy adnak neked egy esélyt a beszélgetésre, nem azt hogy onnantól bármit tehetsz, lekerül a bugyi. Oké, hogy a külsőd rendben van azoknak akikkel matchelsz, de amit írsz, a szövegeddel, a dumáddal gondok vannak


Én nem írok nekik sem bemutatkozószöveget, de nem is "Szia! Mizu?"-val kezdem a beszélgetést, hanem egy normális, beszélgetésindító szöveggel, mintha csak éppen az utcán vagy egy szórakozóhelyen szólítottam volna őt meg. Úgy viselkedem és úgy írok nekik, mintha éppen a valóságban beszélgetnénk.


(2016-ban 6 nővel feküdtem le a tinderről)


25/f

2017. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Rossz kezdő üzenetek archetípusok:


"Szia! Mizu?/Hogy vagy?"


"Szia! XY vagyok, XY munkám van, kedvenc hobbijaim az XY és az YX, na meg szeretek X. Keresek egy kedves-aranyos leányzót tartós kapcsolatra, remélem benned is ilyenre lelek majd, mert a szívem repesne tőle, ha jól megértenénk egymást"


"Szia! Akarsz szexelni?"


És ne szmájlizz össze-vissza agyatlanul minden félmondat után, de ezt már csak úgy mellékesen írom le.

Miért rosszak ezek részben? Azért mert a 90% csak ilyeneket képes küldeni.

2017. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
En sikitofraszt kapok a sablonos bemutatkozasoktol, az olyanokra vissza sem irok, mert tudom hogy csak bemasolta. Ennel egy szia, hogy vagy? is sokkal jobb, mert ezen mar el lehet indulni es nem olyan szemelytelen. De nyilvan, ha valaki az elso 2 sorban nem tud helyesen, ertelmesn fogalmazni, annak sem valaszolok.
2017. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
17%

A legtöbb nő tényleg nem nagyon tud mit kezdeni. Jönnek a smiley-k, meg az egy szavas válaszok, majd közli, hogy unalmas vagy, és lelép.


A téma gyakorlatilag teljesen mindegy, gondolatolvasó lennél akkor sem találnád el a kommunikációt ölő stílusukból, hogy miről is akar beszélgetni.


Sajnos legtöbbször maguk sem tudják, ezért lógnak naphosszat valami társkeresőn, és várják a csodát.

2017. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

6:

Akkor akinek mégis összejön valami a tinderen (ráadásul nem csak véletlenül egy, egy élet alatt) az mitől van?


Én sem vagyok külsőre olyan hű de extrém szuper pasi. Nagyon izmos sem vagyok és sokszor mondják rám hogy kölyökképű vagy kisfiús arcú vagyok például.

2017. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nő, de Tinderen (meg általában a hasonló platformokon) óriási a túlkínálat férfiakból. Ha mondjuk nem foglalkozunk azokkal a nőkkel, akik csak az önbizalom növelésének céljából vannak fent, akkor is rengeteg "izgalmas" pasi jut egy lányra.

Ha match van, valószínűleg tetszel neki külsőre. Ha viszont nem válaszol, vagy alig, akkor nem tart érdekesnek. Hidd el, ha egy nő érdekesnek talál, rendesen fog válaszolni.

Persze egy jól eltalált kezdő szöveggel elérheted az eredetileg hiányzó érdeklődést nála, és minél több info van róla, annál jobban be tudod lőni -- de persze még így is max. 50-50%. Meg ugye ott vannak azok, akik a minél frappánsabb szövegek alapján válogatják ki a férfiakat. Ez valami tinderes női divat, amit a nemek közötti arányeltolódás szült.

2017. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%
És mégis hogyan szüljünk frappáns, egyedi nyitószöveget azokhoz a nőkhöz, akik semmit nem írnak magukról, vagy csak valami sablonszöveget, és a képeikről sem derül ki róluk semmi? A társkeresőkön minimum a nők 90%-a ilyen.
2017. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%

#9: ez a kedvencem: "sablon választ nem kérek", "tisztelj meg egy normális levéllel" és hasonlók, közben az ő adatlapján 0, értsd TELJESEN NULLA információ van.


Már pedig úgy megszólítani valakit, hogy gyakorlatilag a hajszíne az egyetlen releváns infó róla elég nehéz valami izgalmassal.


Persze, megkérdezhetem, hogy látott e valami jó színdarabot mostanában, de azért ez így elég vakon lövöldözés, hogy szereti e az éppen feldobott random témát vagy sem.

2017. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálok kicsit frappánsabb szöveget írni, de még egyszer mondom volt már olyan lány akivel el tudtam beszélgetni tinderen, de nyilván nem vagyunk egyformák így nem várhatom el hogy mindenki visszaírjon nekem :D de köszi a válaszokat
2017. ápr. 16. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!