Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erös csajozási ingerem van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erös csajozási ingerem van, vágyok rá hogy bejöjjek a nöknek, de a tesóim ellenében nekem nem igazán megy. Meg tudok változni?

Figyelt kérdés

Családunkban minden férfi genetikailag nagy csajozós. Apám apjának 4 gyereke van különbözö nöktöl, zsongtak körülötte a csajok még 50 felett is. Apám hamar elhagyott minket mert folyton lehetöségei adódtak jobbnál jobb csajoknál és nem tudott ellenállni. Most is 22 éves bombanö a barátnöje.

Bátyám a nök kedvence, szerintem már több száz csajjal volt együtt és egyik sem volt csúnya. A kevésbé okos nök még össze is verekednek néha miatta. Diplomás, magas, jóképü, jó kiállású, pénzes.

Öcsém az egyetem csödöre, neki még nem megy annyira (vagy 100 csajjal így is volt dolga) mert nincs meg a karizmája és a pénz-pozició miatti határozottsága.

Apai ági unokatesók hasonlóak.

Van barátnöm, de soha nem voltam csajozós vagy a csajok kedvence. Lehet hogy ez a szerencsém. Sajnos bennem is megvan ez a vadászösztön. Viszont amikor egyedül voltam akkor se jöttek össze a dolgok, én nem jövök be nekik.. Nem vagyok jóképünek tartott és csak 170cm.

Nagyon sokat próbálkoztam, valahogy megvan bennem ez a dolog, a dumám is elég jó, anyagilag most kezdek befutni. Mindig nagyon zavart hogy nincsen sikerem. Nagyon szeretem a barátnömet, nem akarom megcsalni! Viszont rosszul érzem magam amiatt hogy mindig megbámulom ösztönösen a csajokat, szeretek beszélgetni velük. Nem a felszedésük a célom, csak szeretem a nöket és vágyom valamiféle pozitív visszajelzésre tölük amit a tesóimmal szemben én soha nem kaptam meg.

Barátnömnek se jövök be annyira, már elmondta hogy a bátyámfélék jöttek be neki mindig és a belsö tulajdonságaimba szeretett bele.


"Kimegy" ez egyszer belölem? Vagy örökre vágyni fogok a nök elismerésére amit soha nem fogok megkapni? Jól megvagyunk a barátnömmel, hosszú távon is együtt maradhatunk, de mindig hiányozni fog hogy külsöleg is bejöjjek neki vagy másnak.


2017. ápr. 20. 09:55
 1/6 Lazy Lover ***** válasza:
Üdv a klubban! Szerintem te is olyan vagy mint èn hogy nem megy a csajozás . Kérdezzd meg a tesóid mi a titkuk vagy adjanak tanácsot hogy mit csinálj
2017. ápr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a barátnődnek ez elég bántó lehet, hogy ő ott van neked, de te mégis általánosságban a nők visszaigazolására vágysz. Ha szeretitek egymást, akkor ez miért olyan fontos neked? Ki kéne zárnod a külvilágot és a kapcsolatotokkal foglalkozni. Ezzel a gondolkodással ugyanis akár el is cseszhetsz mindent.
2017. ápr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Kb ha baratnod van miert akarsz csajozni?!
2017. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tesóim jól néznek ki, ennyi. Nem csinálnak semmit. Szemem láttára szokott elöfordulni hogy csajok szemeznek velük miközben a pasijukkal vannak. Mozdulniuk se kell, maguktól jönnek a csajok. Bátyám facebook oldala olyan mintha modell ügynöksége lenne, annyi jó csaj jelöli be.

Nem akarom szakítani, csajozni se! Arról van szó hogy mivel külsöleg még soha senkinek nem jöttem be (barátnömnek se) ezért ez hiányzik nekem. Nem ismerem azt az érzést amit évek óta látok a csajokon amikor a tesóimra néznek. Velem ilyen nem volt, rám meg senki nem mondta hogy "jó pasi" és nem is viselkedtek úgy velem. Általában átnéznek rajtam, ha szóba is állnak velem amint jön egy jobb valaki mintha ott se lennék, el is mehetek, észre sem veszik. Viszont ennek ellenére bennem van a vadászösztön, nem tartok a nőktől, bárkihez odamegyek, leszólítom ha arról van szó. Mivel ebben nőttem fel, erre nevelt az apám, ezt láttam mintának. Egy olyan hamis önbizalmam van, amit nem indokol a külsőm! Úgy ahogy én viselkedek a csajokkal, minimum jó pasik szoktak.

2017. ápr. 20. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

First world problem.


Ha nincs baj, csinálsz magadnak. Okos vagy.

2017. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Üdv. Az erkölcscsőszök véleményével nem kell foglalkozni.
2017. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!