Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyunk annyian egyedülá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyunk annyian egyedülálló nők 20-30 évesen, annak ellenére, hogy figyelünk a külsőnkre, csinosak öltözünk és kedvesek, visszafogottak vagyunk?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 18:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
ezt is megcáfolnám, nekem például idő kell míg valakibe szerelmes leszek, nem volt soha jellemző rám, a szerelem első látásra, mert a külső kevés.
2017. ápr. 27. 19:03
 12/19 anonim ***** válasza:
87%

Ez rejtély számomra is. Helyesnek mondott, magas, ápolt, tanult, művelt srác vagyok jó humorral és szerteágazó érdeklődéssel, sportolok is. Bár már voltak kapcsolataim, csomó ideje semmi. Én a fizikai környezetben látom a problémát. Neten könnyen ismerkedem, de általában 200+ km-re laknak tőlem a nők, így lehetetlen bármibe is kezdeni.

29F

2017. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
27%
Várjátok még 10-20 évet, még többen lesztek.
2017. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%

Férfiként pont azt látom a környezetemben, hogy minden rendes csajnak van valakije vagy már férje is. Aztán rengeteg a kapcsolatokban csalódott megbántott lány akik képtelenek megbízni már a pasikban. Velük rettentő nehéz de nem hibáztathatóak. Fontosnak tartom én is a jó megjelenést, sportot, igényes életvitelt. Szintén visszafogott stílusúként mindig visszafogott elegáns intellektuális lányoknál próbálkoztam de valahogy férfi szemszögből úgy érzem ez nem tesz semmit. Sőt sokszor azt éreztem inkább hátrányt jelentett. Vagy természetesen foglaltak voltak hisz a rendes, értékes lányok hamar elkelnek egyébként. Piszok szerencse kell hozzá, hogy eleve olyat párok kerüljenek össze akik szó szerint testi-lelki társak lesznek. Jókor jó helyen lenni, meg a megfelelő társaságban szinte ez dönti el.

Sok sikert kívánok neked, remélem megtalálod akit keresel! 31/F

2017. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%
Részben attól is függ ez a párkeresősdi,mennyire vagy tisztában magaddal,mennyire becsülöd túl,vagy értékeled alá magad.Kinek adsz esélyt,kit löksz el,mennyire vagy válogatós.Mennyi szabad időd van,és azt hol töltöd.Milyen lapokat osztott neked az élet.Nekem például k..rva szarokat,a munkám kitölti a napom nagy részét,és nem vagyok cicababa.No meg válogatós vagyok.Nos ez van,az én hibám is.Bár a szívem az nagy,de ezt mindenki pont le..arja.
2017. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
60%

Bár nő vagyok, de egy az egyben másolhatnám a 12-es válaszoló válaszát.

(csak én alacsony vagyok)


27,5N

2017. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
39%

Mert csak és kizárólag ezekre a dolgokra figyeltek.

Ja...visszafogottak:)!

Ha véletlenülvezek a visszafogott lányok elmennek bulizni, isznak egy kicsit...egymást is kinyalják a bugyijukból.


Hagyjuk.

2017. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

vicces az utolsó levélíró, nem vagyok bulizós alkat, abból már kinőttem, és van tartásom, ahhoz, hogy ne igyam magam részegre. Bár neked lehet voltak ilyen tapasztalataid, ami miatt így állsz ehhez hozzá, de a többség nem ilyen.


Köszönöm mindenkinek a levelét, és a támogató jóakaró kommenteket is.

2017. ápr. 28. 22:22
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia,


Elég régi a kérdés, de azért megkérdezem. Hogy alakul az életed? Van már akit körülugrálhatsz?

2017. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!