Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire reális a nők által...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire reális a nők által hangoztatott "a férfi elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél"?

Figyelt kérdés

Elsősorban hölgyek válaszait várom. Komolyan gondolhatják ezt vagy ez csak egy újabb süket duma abból a sokból, amit nap mint nap hallunk, olvasunk?


Arra utal ez a mondás, hogy egy férfi elsősorban a kisugárzásával, a kiállásával, a temperamentumával hódít? A jóképűség sokadrangú tényező? Hölgyek, mi a tényállás ezügyben?:)



2017. ápr. 28. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

ez egy szexista mondat, amit vki. azért talált ki, h. degradálja a nőket.


nem igaz!


nagyon is fontos a jó külső, a kémia, hogy esztétikus legyen, hogy szerethető legyen.


ez tudom, h. rossz hír a csúnya pasiknak, de mi nők nem szeretjük a csúnyákat, ahogy gondolom a csúnya pasik sem rajonganak a csúnya nőkért.

2017. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Én megerősíteni tudom, hogy fontosabb a kisugárzás, temperamentum, kiállás.

Teljesen megőrülök egy pasiért, aki nem a jóképűségével fogott meg észrevétlenül.

2017. ápr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Ahhoz eléggé felszínesnek kell lenni, hogy a külsőn alapuljon a vonzalom... szerencsére nem mindenki ilyen :)
2017. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Nő vagyok, és ez bizony egy süket duma, én soha nem mondanék ilyet. Senki sem fog olyanhoz vonzódni, akinek a külseje taszítja.


Olyan viszont megesett már, hogy olyan férfi tetszett meg nekem, aki a nők többségének nem jön be.

2017. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

EZt szerintem egyik nem sem gondolja komolyan. Miért egy nőnél elég ha egy fokkal szebb az ördögnél?


Nálam nem sokadrangú, nekem fontos, hogy vonzódjak a páromhoz, ami persze egy elég komplex dolog, nem csak a külső tényezőkből áll,de azok is szerepet játszanak benne.

23/N

2017. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A szépség relatív. Aut viszont el lehet várni szerintem a másiktól, hogy legyen ápolt. Ha a külseje miatt nem választottam valakit akkor mindig azzal volt bajom...
2017. ápr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Ezt legfeljebb azok a nők mondják, akik szintén csak 1 fokkal szebbek az ördögnél.
2017. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Valójában nagyon is reális, mivel a nők alapból másként definiálják a szépséget, mint a férfiak.


A férfiaknak sokkal jobban számít például az arc, az orr, a szem, a haj, mint a nőknek. A nőknek ellenben a testalkat, a fizikum számít, illetve a feladatok elvégzéséhez szükséges jellemzők.

A férfi ugyanis "szerszám", a nő meg "virág". Előbbi szépsége a céljában rejlik (funkcionális), utóbbié öncélú (csak látszólag persze - valójában a genetikai anyaga hibátlansága az a bizonyos cél).


Szóval az emlegetett mondás az arról szól, hogy a férfi arcra(!) bőven nem kell, hogy szép legyen.

Ha izmos, jó kiállású, daliás termet, és mellé persze határozott, intelligens, egyenes és szilárd jellem, akkor biza dőlni fognak utána a nők. Akkor is, ha az arca enyhén szólva sem hibátlan.


És akkor itt mindenki elgondolkozhat, hogy hány rasnya képű "csajozógépet" ismer, és azok - az arcukat leszámítva persze - hogy néztek ki, illetve milyen fickók voltak. (Nekem például három ilyen ismerősöm is volt.)

2017. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Annyiban meg tudom erősíteni, hogy sajnos a természet nem áldott meg szép arcberendezéssel, átlagosnak vagy inkább átlag alattinak mondanám (és a legtöbb nő is), de soha nem volt gondom a csajozással.


De! Minden másban kihozom a maximumot. Sportolok, edzőterembe járok, futok, igényesen öltözködöm, odafigyelek a frizurára, borostára, stb., így már nem tűnök annyira "ördöginek".

2017. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Marhaság, hazugság.
2017. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!