Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tindert sokan használják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tindert sokan használják, megérheti regisztrálni?

Figyelt kérdés

Tinder, tinder, tinder, mindenhol ez látni, így a tinder, úgy a tinder. Kamu profillal felmentem szétnézni, beállítottam 18-55+ nők, 21 km-es körzet, és kőkemény 38 embert dobott ki!!! azután pedig kiírta, hogy nincs több új ember. Most ez komoly? Ennyit tud a tinder?

Pedig egy 20 ezer fős városban lakom, és annak 21 km-es körzetében csak ennyien vannak ekkora hipe mellett??

Beiratkozom akkor egy táncsuliba, és ott több lányt találok :D

Nem is lenne olyan kevés ez a 38, de azt hiszem 3 vagy 4 átlagosan kinéző lány volt ennyi közül. A többi pedig miss tökéletes lány tökéletes sminkben kiretusált fotóval, akiknek az arcára van írva, hogy nekik megfelelő pasi még nem született a bolygón.


Ezért a pár emberért nem akarom bedarálni a facebook profilomat. Gondolom minden adatot megszerez, amit meg is tart, és nyoma is marad, hogy tinderre vetemedtem?


Nyugtassatok meg, hogy valószínűleg csak valami hiba miatt talált ilyen kevés embert.

Én mindenre nyitott vagyok, de legalább 100+ lehetőség kellene, hogy legyen reális esély pár találkozóra.


2017. máj. 4. 00:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kisvárosokban (bocs, de az egy kisváros) kb ennyi ember van egyszerre. Viszont úgy hetente lenne pár új mindig kb.

Én 80 ezres városból származom és ott is kb 50-nél kevesebb 18-30 évest dob ki 15 km-en belül, amikor haza megyek.


A 150 ezres városban, ahol lakom (egyetemváros), ott is hamar elfogynak az emberek, de azért még bőven lehet szerencséje az embernek. Meg ott is van azért naponta vagy 5 új regisztráló


Én komolyan azt gondolom, hogy a tindert leginkább itt az első 10 (nagyon maximum 15) városban van igazán értelme használni.

[link]

24/f

2017. máj. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs Tinderem (bár már gondolkodtam a regisztráción), de úgy tudom rengeteg a budapesti (vannak köztük külföldiek), a nagyobb egyetemvárosokból vannak még úgy-ahogy többen, máshol meg kb. elenyésző a felhasználók száma, nincs igazán választèk. Én egy 70 ezres megyeszékhelyen lakom, haverom regisztrált, nagyon ráérősen is kb. 2 óra(!) vo
2017. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi elküldte :D

Szóval nagyon ráérősen is max. 2 óra volt neki végignézni a "kínálatot".

2017. máj. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pesten érdemes használni, vagy vidéken úgy, hogy kihúzod 161 km-re, és mindenki megy vakon jobbra. Rengeteg időt takaríthatsz meg ezzel. Ha kipörgetted a lájkokat, kiszelektáhatod a matchek közül a neked tetszőket, és rájuk írhatsz. Facebookon meg semmit nem oszt meg a cucc, az ismerőslistádhoz fér csak hozzá, hogy meg tudja mutatni, kik az esetleges közös ismerősök a csajjal. Vagy ha beállítod, hogy látszódj a közösségi Tinderen, akkor azokkal az ismerőseiddel, akik szintén fent vannak, csoportot alkothattok, és mehettek bulizni más csoportokkal. Ha törlöd a fiókod, sehol nem marad nyoma, ráadásul 2 kattintás törölni, nem úgy, mint a Badoot, meg a többi szart.
2017. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sztem a Tinder nem olyan jo, keves a match, es az esetek tobbsegeben, mivel az ember nem kap megfelelo visszajelzest, igy gyakorlatilag ohatatlanul is mindenkit jobbra huz a vegen, akit meg szeretne megismerni, meg mar annyira el van lepve, hogy igazan nem tud mit kezdeni az egesszel, es amugy is csak egy-ket mondat erejeig all veled szoba, aztan fut tovabb.
2018. ápr. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5:

Jól kell kinézni

2018. ápr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!