Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok mennyire toleránsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mennyire toleránsak a Star Wars-szal szemben? Hátrányt jelent-e az ha a pasi Star Wars rajongó?

Figyelt kérdés
Igen, most magamról van szó. Szívesebben nézek Star Warsot vagy olvasok róla vagy nézegetek mémeket róla stb. mint hogy pl. bulizni menjek.

2017. máj. 5. 20:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem kéred, hogy öltözzek Leianak vagy bárminek és képes vagy másról is beszélgetni, nem gond.
2017. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Ha megszállottan az akkor hátrány. Ha csak szimplán rajong érte akkor nem. Mindenki rajong szinte valamiért.
2017. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
Amíg nem akarja,hogy úgy nézzek ki mint Leia,addig tolerálnám..
2017. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ja ne, nem vagyok ilyen beteges, pl. ki nem állhatom a koszplayt vagy mit (azt se tudom hogy kell leírni), azért ennyire nem súlyos. De tény hogy elég nagy rajongó vagyok, és a SW-csajok sem hagynak hidegen. :D
2017. máj. 5. 20:10
 5/28 anonim ***** válasza:
Tesóm is az, nem gond neki.
2017. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 AchromaticSmarties ***** válasza:
92%
A Star Wars jó filmtrilógia (heptalógia? :D), a fanboyizmus viszont az éretlen személyiség sajátja. A fanboy a személyiségében tátongó ürességeket tölti fel egy fiktív világgal.
2017. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%

Úristen, ennyi baj legyen veled :D dehogy hátrány, legalább van valami, ami igazán leköt és elmélyülsz benne.

22N

2017. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is az voltam. Minden barátnőmmel végignézettem, és tetszett is nekik szerencsére. Aztán amikor az utolsóval néztem, akkor így megfogalmazódott bennem, hogy mi ez a sz@r? Többel biztos nem fogom megnézni, max. ha kényszerít... :D Amúgy akivel 7 évig együtt voltam, vele még neten is játszottunk egymással SW játékokat... :D
2017. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
57%
Engem zavarna. Bulizni én se járok, de nem bírom a fanatikusokat. Én ráadásul ki nem állhatom a Star Warst.
2017. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Lazy Lover ***** válasza:
100%
én is az vagyok ! ha zavar keress 1 szintén rajongó csajt :D
2017. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!