Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha a párotok szemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha a párotok szemmel láthatóan nem keres megfelelően (200 felett) és ezt nem is árulja el, hogy mennyit keres, akkor szakítotok vele? Ehhez van köze egyáltalán a nőnek, hogy mennyit keres az adott férfi, akivel járnak 1-2 éve? Muszáj elmondani?

Figyelt kérdés
2017. máj. 6. 12:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Alapvetően van közöm hozzá, mennyit keres a párom, hiszen azért felnőtteknél 1-2 év után már felmerül az összeköltözés, közös élet lehetősége, tudnom kell, mennyi az annyi, hogy mivel számoljak.


De az, ha ő nem akarja elmondani, és mondjuk nem is vagyunk olyan helyzetben, hogy lényeges legyen, úgy nem fogok szakítani vele. Ha sunnyog, nem egyenes a pénzügyekkel kapcsolatban, akkor azért gyanakodnék és bizonytalan lennék- van az a viselkedés, amit önmagában az alacsony fizu nem magyaráz-, mert akkor nekiállnék gondolkodni, hogy mire költi el, miért folyik el, van-e valami olyan állandó költése, amiről azért jó lenne tudnom (gyerektartás, lakáshitel, ilyesmi), ilyesmi. Nem a mennyiség miatt érdemes szerintem őszintének lenni, hanem hogy megelőzd a bizalmatlanságot. Az önmagában nem elég szakító indok, hogy a pasi nem keress 200 felett nettóban, de ha ezt nem vállalja fel férfiasan, akkor bennem speciel előjönnének kéretlen gondolatok.

2017. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Na jó, de nekem nagyon sok 27+ éves ismerős férfi haverom van és jó pár évek óta együtt van a párjával, mégis sose mondta el, mennyit keres. Azt mondják, ez magánügy. Más dolgok tartoznak egy párkapcsolat olyan részévé, amit el kell mondani. Közös kassza ritka még nincs gyerek, mindenki azt mondja.
2017. máj. 6. 12:51
 3/18 A kérdező kommentje:
Van olyan férfi ismerős is, akitől megkérdezte a párját, hogy mennyi keres, ő pedig úgy dobta ki a nőt, hogy a lába nem érte a födet. Mondván, biztos aranyásó, és ehhez semmi köze.
2017. máj. 6. 13:01
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok, de ha nőként nem tudnák semmit, akkor dobnám én is a pasit. Már ha nem elégszek meg szexkapcsival. Különben hogy lehet számítani hosszabb távon. Lakhatás, gyerek, stb.
2017. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
mivel én kezelem a pénzügyeket, így az asszonynak ehhez köze nincs. Ha kérdezné se mondanám el a pontos összeget. Szerencsére nem is érdekli!
2017. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik ismerősöm (pár házra lakik) szentül hiszi, hogy a műholdakkal olvassák a gondolatait.

Ettől még nincs igaza.

Én nem kérkedek vele, ráadásul eléggé változó, be ha kapcsolatban rákérdeznének, őszintén válaszolnék.

Amúgy kiváló szűrő, hogy megtudd a szándékait. Csak a viselkedését kell figyelni.

2017. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha van gyerek, az más. Meg ha összeköltözés kerül előtérbe. De addig minek?
2017. máj. 6. 13:29
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Elég furcsa lett volna úgy házat venni és gyermeket vállalni, hogy nem beszélünk a pénzügyekről. Aki pedig félti a vagyonát, kössön házassági szerződést.

A kapcsolat egy bizonyos szintjén igenis kell róla beszélni, ettől még nem lesz valaki haszonleső.

2017. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

1-2 év alatt talán kialakul az a bizalmi kapcsolat, ami

után már el merném mondani, hogy mennyit keresek. Bár

nálam ez a másik kategória (átlagon felüli kereset),

így valamilyen szinten érthető, mert ismerek nőt, aki

"lenyomott" pár évet egy férfi mellett, aztán szépen

vitte a pénzét.... Engem szeressen, ne a pénzem :)

2017. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt emberek tudjanak értelmesen megbeszélni ilyen dolgokat és jussanak közös nevezőre. Ha ez nem megy, keressenek maguknak párkapcsolatra egy tinit vagy bújjanak vissza anyuka szoknyája alá. Ez mindkét nemre igaz. Ha valami baja van az illetőnek akár a pénzzel, akár azzal, hogy a másik mire kíváncsi beszéljék meg. Nem az ovodában vannak. Ha nem bízol annyira a párodban, hogy elmond neki mennyit keresel minek vagy vele?
2017. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!