Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem macis biztonsági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem macis biztonsági őrként a cég marketing manageréhez aki nagyon kedves velem?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon csinos igazi természetes szépség a cégnél aki a marketinges, elég gazdag lehet, luxus autóval jár.

Én eléggé pocakos bizti őr vagyok ott de nagyon bejön a csaj. Mindig köszön mosolyog rám, ami a furi hogy ebédnél sokszor hozzám ül és sokat beszélgetünk. Tudom hogy szingli, egyedül él és szerinte nincs normális pasi gondolom akar tőlem valamit azért mondja ezt.

Érdemes próbálkozni, hívjam el egyszer egy jó kis étkezdébe kajálni?


2017. máj. 11. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg.
2017. máj. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hát egy próbát megérhet a dolog
2017. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor a gazdag emberek meglepően emberiek tudnak lenni. Rájönnek, hogy mit sem ér a gazdagság, ha az üres lakásba mennek haza munka után, esetleg csak egy kutya várja őket otthon. Lehet, hogy ez a nő is ilyen, talán egy értékes ember, aki annak ellenére, hogy gazdag, értékeli az apró gesztusokat, emberi közeledést. Kicsit talán még puhatolózz nála, ismerd meg még jobban, de szerintem is próbáld meg.
2017. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne nagyon éld bele magad.
2017. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálni természetesen érdemes. De vedd a lapot, ha utal arra, hogy mégsem ezért mondta a "nincsen normális pasi" dolgot, és ne hagyd, hogy a szituáció kellemetlenné váljon akár neked, akár neki!
2017. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Jajj csak ne étkezdébe.

Ha olyan a csaj mint ahogy leírod, ne egy kifőzdébe kössetek ki a körúton

2017. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem próbáld meg, nem vagy kevesebb ember az állásod miatt! De azért ne bízd el magad! :D
2017. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Nincs. A nők nem ismerkednek "rangon alul".
2017. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudsz otthon főzni valamit? Ha oda hívod meg, mindjárt birtokon belül volnál.

Valójában én is azt gondolom, hogy ez romantikus filmekbe kivánkozna.

2017. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első körben nehogy lakásra hívd! Normális nő nem megy egyedül olyan férfi lakásába, akit alig ismer. Egy étterem teljesen jó, vagy hívd el fagyizni a parkba. Az kötetlenebb.
2017. máj. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!