Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, ha a férfinek nem tetszik a nő?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mik azok a mondatok, mozdulatok, amiket ilyenkor mondhatnak és csinálhatnak a konkrét szóbeli elutasításon kívül?


Mindkét nemnél ezek hasonlóak?


Pl. Ő sohasem dicsért meg semmiben, bókra se került soha sor, hogy nehogy félreértsem és elbízzam magam?

Egyébként e nélkül is sikerült elérni, azt, hogy sokat vágyakoztam utána, még ezek után is...


Fiúk ti hogy viselkedtek annak a jelenlétében, akihez nem vonzódtok, de azért rosszban sem vagytok vele, és akiről jól tudjátok, hogy ő viszont érdeklő irántatok? Gondolom közömbösen…

Nagyon úgy érzem és látom az illető fiú viselkedéséből, hogy nem akar megbántani, ezért nyíltan nem utasít el, viszont mindig távolságtartó velem.

Felfogtam,csak nem a legkellemesebb érzés. De mindegy, idővel, majd biztos jobb lesz. Csak ne lennék ilyen szerencsétlen,hogy mindig olyan tetszik meg, akivel nincs meg a kölcsönösség.

Egy baráti társaságba tartozunk, havonta többször találkozunk (én 21, ő 25).



2017. máj. 14. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Első kefe után lelép.
2017. máj. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1.


Köszi! Ez tényleg egy elég konkrétan egyértemű jel lenne... :D

2017. máj. 14. 16:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egyáltalán bármi kimondva köztetek, vagy az egész csak a fejedben játszódik le? Lehet, hogy soha nem is gondolt rád úgy...
2017. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez az én témám. :D


Tehát nonverbális jelei annak a , ha nem tetszel a férfinak/másiknak:

- szemkontaktus: nem tartja a szemkontaktust, illetve ha véletlenül találkozik a tekintetek, unottan félre néz, oldalra néz.

-nem keresi a tiedet, illetve előbb elkapja a tekintetét:

ha tetszel a másiknak, keresi, de legalábbis tartja a szemkontaktust, ha ránézel, és pluszban ha te kezdeményezed a szemezést, soha nem kapja el előbb a fejét a másik fél, ha tetszik amit lát.

- keresztbe tett kar, illetve férfiaknál lábbal áll/ül amikor a férfi veled szemben ( nem nyitott feléd/rád)

- hátat fordít neked,testét más irányba fordítja, nem keresi az alkalmat, hogy a közeledben legyen a társaságban

- ha nem tudod elkapni a tekintetét, testét nem fordítja feléd

-ha veled beszél, a hangja nagyon nyugodt, mozdulatlan vonások, nem gesztikulál sokat, nem változtatja meg a testtartását

2017. máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Amikor megismertem próbáltam éreztetni vele,hogy tetszik, mosolyogtam, kedves voltam és vicces.

Nem olyan rég,volt egy időszak, amikor is gondoltam,konkrétan közlöm vele,hogy mennyire bejön, de ezt az ötletet elvetettem,ezek miatt a fránya viselkedési jelek miatt... Beszélgettünk többször, szóban vagy írásban ő nem mondta ki,hogy nem vagyok az esete, de eléggé éreztette ezt velem. De tényleg, nem is kell hogy a szemedbe mondják ezt,a testbeszéd mindent elárul...Végül rájössz magadtól.

Szóval, nem közeledett felém, mert nem vagyok érdekes a számára. Megállapodtunk egy közepes (se jó,se rossz) ismerősi szinten, ahonnan semmilyen irányba nem indultunk el...Csak én vagyok olyan naív,aki néha elhiszi, mintha többet érezne irántam...pont emiatt, hogy konkrétan nem küldött el, mert szerintem megszánt. Jó nagy lúzer vagyok. Néha úgy vagyok vele,hogy titokban reménykedem egy darabig... Aztán a tiszta perceimben,ha jobban bele gondolok, sok minden összevág és elfogadom a helyzetet. Pl. volt,hogy elmentünk többen egy szórakozóhelyre, akkor a jelenlétemben más lányokról beszélgetett,hogy ők milyen szépek, meg hogy neki milyen típusú lányok tetszenek, ja és persze ezek a lányok az én szöges ellentéteim voltak...:D És nem csak féltékennyé akart tenni ezzel. Mintha nem is léteznék ő úgy ismerkedik és randizgat a többi lánnyal. Még nincs barátnője tudtommal, de már különösebben nem izgat a dolog,már korántsem érdeklődöm iránta annyit,mint az elején. De valamilyen szinten még mindig foglalkoztat...amit magam sem értek!

Belsőleg sem illünk össze egyébként, ő nőcsábász, én meg nem, nála sokkal egyszerűbb személyiségem és viselkedésem van. Nem is tudom miért kedveltem meg ennyire... Jó lenne, ha olyan embereknek tetszenénk csak meg aki nekünk is tetszik, na de ez nem minden esetben van így.


Köszi! Ezek a nonverbális jelek szinte egytől egyig illenek rá(nk) (a keresztbe tett kéz kivételével). Úgy tűnik meggyőződhetek a feltételezésemben.

Én is kosaraztam már ki fiúkat,most fordult a kocka... ;D

2017. máj. 14. 21:31
 6/6 anonim ***** válasza:

" a jelenlétemben más lányokról beszélgetett,hogy ők milyen szépek, meg hogy neki milyen típusú lányok tetszenek, ja és persze ezek a lányok az én szöges ellentéteim voltak"


Plusz x-edik jel, hogy nem akar rád hajtani. :) Ez tényleg nem a féltékenyé tevés jele, akkor csak szimplán max mással is flörtölne, de azt is csak visszafogottan, és veled még így is kedvesebb lenne, mint mással.


Van ilyen, tekintve hogy tök mások vagytok, ez csak valami fellángolás valószínűleg. Ha tovább haverkodsz vele, meglátod, hogy át fog alakulni, mert leomlik a kép ami a fejedben van róla és látni fogod a valódi énjét.

Kitartás! :)

2017. máj. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!