Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, ha egy férfit szinte mindig visszautasítanak? Nem megfelelő nőknél próbálkozott vagy van benne valami, ami miatt nem kell a nőknek?

Figyelt kérdés

2017. máj. 16. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A semmiből honnan kéne tudnink?
2017. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó. Csak általánosságban kérdeztem, hogy szerintetek mi lehet az oka, ha valaki így jár.
2017. máj. 16. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet bármelyik a felsoroltak közül.
2017. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok oka lehet. Ezt így nehéz megmondani. Én ismerek olyan férfit aki elég magas színvonalú nőknél próbálkozott, és nem hogy elutasították, de emberszámba sem vették. Amikor lejjebb vitte a mércét az átlag lányok, és már szinte akárkinél próbálkozott akkor is ez volt az eredmény, de legalább eljutott az első randiig. Persze feladta a dolgot és akkor egy elég csinos nővel hozta őt össze a sors, csak lestünk, de mint kiderült csak a csomagolás volt a szép, belül iszonyat volt, akkor a férfi hagyta ott a csajt, és utána rájött arra hogy interneten való ismerkedés igaz hogy nem olyan személyes, de sokkal jobb volt ott megtenni az első lépéseket az ismerkedés felé, és az első találkozás jól sikerült. Azóta együtt is vannak már.
2017. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem ismerünk semmit sem, lehet ezer ok:

- nem megfelelő nőknél próbálkozik, tényleg (vagy messze a saját kategóriája felett, vagy inkább azok a nők vonzzák, akik alapból harsányak, flegmák, és nem a kedvesebbnek kinéző nők)

- nem megfelelő időben, helyzetben, stílusban próbálkozik...

és itt el lehet rontani 1000 és 1 helyen. Ha túl nyálas és barokkos körmondatokban dicsér egy nőt úgy, hogy először látta, az is lehet baj. Ha nem udvarias, nem köszön, az is lehet baj. Van, hogy bunkón hangzik a szájából az ismerkedés szöveg (túl direkt). Van, hogy konkrétan olyan dolgokat mond, aminek szexuális felhangja van, vagy készakarva, vagy nem. Van, hogy ezer éve lerágott csont "vicces" dumával megy, pedig baromira nem illik hozzá a stílus, mert látszik, hogy erőltetett. Van, hogy nem figyel oda, kihez megy oda, és jegygyűrűs menyasszonynál próbálkozik, vagy vkinél, aki mellett ott a párja. Van, hogy úgy és akkor megy oda a nőhöz, amikor annak láthatóan nem alkalmas (épp telefonál, épp siet a metróhoz és láthatóan késésben van, épp a postán kapott csomagját rakná bele a táskájába, épp zenét hallgat, épp vár vkire és nem ér rá cseverészni. Ha nyökög és baromságokat beszél, az is lehet baj (biztos, hogy van, akinek cuki, de van, akinek nem). Az is lehet baj, hogy egy buliban odamegy egymásutánban 30 csajhoz, és mindenki észreveszi - hát a 30. csaj nem fog repesni az örömtől, hogy ő a 30., mert a többiek szebbek voltak, de ő is ugyanolyan alázást kaphat vissza, ha visszautasítja.


- aztán simán az is lehet, hogy borzalmasan igénytelen, csak ő maga nem veszi észre, vagy tojik bele, és elkezdi, hogy "de legalább én rendes vagyok, nem fogom művien változtatgatni magam, engem úgy szeressen mindenki, ahogy vagyok"... ilyenek, hogy zsíros haj, kopott-lyukas-gyűrött-bolyhos-koszos 20éves ruhák, rendezetlen arcszőrzet és haj, piszkos köröm, kirohadt fogak, penetránsan büdös test- és szájszag, koszos bőr, túl nagy/kicsi/rövid ruhák, arcformához nem illő haj.

2017. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!