Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, nagyon zavaró lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nagyon zavaró lenne, ha a kiszemelt pasi még szűz lenne?

Figyelt kérdés

2017. máj. 17. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez volt a helyzet, kicsit sem zavart
2017. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavarna? Én örülnék neki, legalább biztos nem nemi beteg.
2017. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
És azt honnan tudod ellenőrizni, hogy valaki szűz-e? Meg hogy kivel vesztette el a szüzességét.
2017. máj. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem túl van lihegve az egész, a szüzesség elvesztése olyan mint ha először bontanál ki egy zacskó chipset.
2017. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Zavarna. De én 28 éves vagyok szóval kb 25-től felfele jöhetnek nálam szóba a pasik. És aki addig nem vesztette el azzal valami gond van. Lehet itt jönni mindenféle kifogással hogy nem volt olyan lány, meg faluban élek stb...De az igazság az hogy ezekkel a srácokkal valami nem stimm. A szüzesség már csak okozat nem maga az ok! Tehát van valami megoldatlan probléma a háttérben. És ez az ami engem zavarna. De azt nem állítom hogy ebből nem lehet kijönni. Csak ahhoz már valószínű segítség kéne. A legtöbb ilyen pasi meg azt hiszi hogy majd egy barátnő megoldja a problémát. De nem fogja.
2017. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5-ös, ha az a csávó saját akaratából nem akarta eddig elveszíteni, akkor is baj van vele? Jó tudni, hogy szerinted nem vagyok normális. Még soha nem gondoltam bele abba, hogy lehet beteg vagyok .....
2017. máj. 17. 22:11
 7/14 anonim ***** válasza:

18 évesen nem zavart, olyannal vesztettem el én is. Most 28 évesen igen, eléggé zavarna. Nem szeretnék egy csetlő-botló kezdővel szexelni, ezt az utat már kijártam :D tizenévesen megvolt a varázsa, most már eléggé máshol tartok. És mivel korombelivel is ismerkedek, vagy idősebbel, ultragáz lenne, ha kiderülne, hogy még szűz...

Máskor írj kort, hogy kiknek szánod a kérdést.

2017. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyrészt egy egészséges férfi kívánja a szexet:) Ha nem akkor van valami baj az tuti. De feltételezzük hogy kívánja és ennek ellenére nem akar nővel lenni (és gondolom fiúval se), akkor ennek mi az oka? Érdekelne hiszen ez a természet és az ösztönök ellen szól. Tehát ha Te így döntöttél akkor oszd meg mi az oka. Csak igazából ha nem akarsz szexelni akkor nem értem miért foglalkoztat hogy vajon egy nőt zavarná e a szüzességed. Vagy csak eddig nem akartál és most már akarsz? Kicsit zavaros a szitu.

Másrészt én nem mondtam hogy beteg vagy csak hogy valami nem stimm. Van valami gond, probléma. Ez nem egyenlő a betegséggel.

2017. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Eddig egyáltalán nem kívántam a szexet, de az utóbbi két-három hónapban már igen. 26 évig nem kívántam, nem vágytam a szexre, de most, úgy tél vége, tavasz kezdete óta, sajnos igen.
2017. máj. 17. 22:46
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, akkor se ha "idősebb" az illető. Maximum azt remélném, hogy nem fogja hiányolni a kalandozást meg a több partnert annyira, hogy csak ezért dobjon:D
2017. máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!