Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szórakozóhelyeken úgy szoktam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyeken úgy szoktam csajozni, hogy a pultnál fizetéskor előveszek egy köteg pénzt, ami arany pénzcsipesszel van összetűzve. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Az igazság az, néha szoktam olvasgatni ezt az oldalt, és érdekel, ismeretlenül ki mit gondol erről.

Amúgy a való életben sokan csinálják, és tényleg elég sikeres módszer.

ismerőseim is hasonlóképpen szokták csinálni.Nem hordok pénztárcát, csak papírpénz van nálam, az aprót mindig borravalónak otthagyom.

A pénzcsipeszbe a kocsim márkajele van belegravírozva.

Mindenféle korosztályú és végzettségű nővel és lánnyal megismerkedtem így, szóval nem csak azoknak jön ez be, akik állítólag a pénzre mennének.

Szóval ki hogy látja?



#hétköznapiélet
2017. máj. 21. 12:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Szánalmas. Én szóba se állnék ilyen felszínes emberrel. Jól körbe röhögnélek...
2017. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Kamu.
2017. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen pasiktól mindig rosszul vagyok, akik fizetésnél előveszik a köteg pénzt és direkt lassan, egyesével számolják le az összeget. Ezzel akar megfogni? Mással kéne próbálkozni.
2017. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
15%

Egy köteg készpénzt elővenni a pultnál az elég obszcén. Nem azt mondom, hogy nem buknak rá a csajok, mert igeni lehet vele nagyon nagy sikereket elérni, de szerintem obszcén és proli dolog. Én amit fogok csinálni, hogy jelenleg is Porche-m van, és a slusszkulcsot szoktam pörgetni, esetleg még odaszólok a csajoknak is, hogy Sziasztok csajok, egy Porsche-val jöttem :)

Erre mindig mosolyogni szoktak, de maga az autóm nem olyan nagy szám, csak a márkája, viszont így is nagy sikereket lehet aratni. De úgyis megyek ki Svájcba dolgozni, 1 év alatt félre tudok tenni 30-35 milliót, abból veszek egy igazi fiatal (5 éves) presztízs Porsche sportautót. Na azzal is fogok tarolni mint egy hurrikán, nem lesz olyan nő akit ne kaphatnék meg egy olyan verdával az fix.

És sokkal kevésbé obszcén, mint a készpénz mutogatás a pultnál :)

2017. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Noblesse Oblige ***** válasza:
70%

Hát én ebben még egyenlőre nem látom, hogy mire is kéne kéne harapni?

Nekem mondjuk furi ez a pénzcsipeszes dolog. Eddig 1x találkoztam vele életemben, de nem egy praktikus megoldás.

Bár nőknél is most az a divat, hogy külön van a papír pénzes buksza és egy kis tütyő az aprónak külön. Szóval nem egybe az egész. Lehet, hogy ők is gazdagnak akarnak látszani? :O


Bár ez akkor is érthetetlen. Amúgy az arany nem deformálódik? Vagy törik? Szóval legalább praktikus?

2017. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%

Nekem erről a régi gengszterfilmek "béna gengsztere" jut eszembe, aki nagyon ad a látszatra, pont azért, mert bajban van...


Amúgy ezzel több negatív dolgot is suggalsz a környzetednek, a nőknek pedig főleg.


1.Anyagiasság, felszínesség

2.Komplexusok, amiket a felesleges nagyzolással kompenzálsz.

3.Kocsi márkajele... Ez netto unszimpátia-ébresztő, elég gázak azok az emberek akik mindig előadják, hogy "há' nekem Béemvé ötpontszázam van" meg ilyeneket, hogy "210 lóerő ALAPJÁRATBA". Ez már a "gyúrunk vazze" színvonal, a la Gálvölgyi show.

2017. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
*sugalsz
2017. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Kinevetnélek és nem adnék arra három órát, hogy valaki, aki látja, hogy villogsz, megvár a következő sarkon és kirabol.
2017. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%
#4: csak nehogy pofára ess. Miért dugna veled valaki az autód miatt? Mert ha neki adnád, meg értenem, de így nem.
2017. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Egy bizonyos (alacsony) agyi szint alatt biztos bejön. Szerintem egyszerűen csak szánalmas viselkedés.
2017. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!