Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta lett a lányoknál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta lett a lányoknál a kikosarazás formája a facebook tiltás?

Figyelt kérdés

Néha egyszerűen csak írok a lánynak, pl megbeszéljük, hogy találkozunk. Másnap nem, hogy nem jön el, de nem is válaszol. Majd ha még kétszer megkérdezem, le is tilt.


Egyre gyakrabban futok ebbe bele, ráadásul úgy érzem, hogy ettől esik szét a kapcsolati hálóm, mert ezek a lányok gyakran közös ismerősök ismerősei, stb.


Én tapasztalom ezt, vagy mást is letiltott már legalább 100 lány?


2017. máj. 21. 17:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Persze miután letilt rossz véleménnyel van rólam. Pedig igazából nekem lenne okom arra, hogy róla rossz véleménnyel legyek, de az én szavam nem érvényesül, mert úgyis azt mondja majd, hogy egy beteg zaklató vagyok.
2017. máj. 21. 17:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Soha nem tiltott le egy lány sem. Inkább én tiltok exeket, ha már nagyon unom a nyavalygásuk.
2017. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
engem nem tiltanak, egyszerűen kitörölnek az ismerősei közül. Nem is egy ilyen volt
2017. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!