Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek gond h nincs kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek gond h nincs kapcsolatuk ha meglenne utána mit csinálnának?

Figyelt kérdés

Pusztán csak érdekel. A nők hibásak és minden ilyen ostoba beszólás nélkül mi az ami változna ?


Pl én pasi vagyok de nekem az Istennek nem kéne.

Ugyanakkor utálni sem utálok senkit.

Kösz annak aki válaszol.



2017. máj. 22. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Annyi változna, hogy onnantól fogva kapcsolatban élném tovább az életemet egy jobb hangulatú emberként.

De most komolyan, ugyan minek kellene válzotnia?

2017. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

pár napja én is ezen gondolkodom, hogy miért is akarok kapcsolatot? Elmúlt 5 évben nyugiban éltem, életem haladt valamerre, most is tele vagyok tervvel.. összességében tökéletesen megvagyok egyedül..


Nem is tudom miért ölök erőt, időt, pénzt a társkeresésbe.... hülye módjára keresek valamit amiben soha nem volt részem.. de hogy miért, vagy mivel lenne jobb az életem.. nem tudom megválaszolni

2017. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azóta sokkal boldogabb vagyok, mióta lett egy kapcsolatom, pedig előtte én is elvoltam nélküle. Mondjuk, ez a normális. :) Aki nincs meg kapcsolat nélkül, és "bedepizik" miatta, az a majdani kapcsolatát is csak elrontani fogja tudni.
2017. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akinek gondot csinál belőle hogy nincs kapcsolata annak nem fog varázsütésre megjavulni az élete, legalábbis nagyon valószínűtlen.

Aki meg tudja élni az életét egyedül is és lesz egy párkapcsolata, annak meg lesz plusz egy dolog, ami boldoggá teszi.

2017. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2017. máj. 22. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk boldog lennék, jól érezném magam, és később jöhetne a család alapítás.


30/F

2017. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Több programom lenne, nem egyedül utazgatnék, jobban ragyogna a szemem, a szextől kisimulna a bőröm, meghíznék, mert egyedül nem ülök be étterembe. A gyakorlatban viszont el sem tudom képzelni, hogy összejöhetne, már túlságosan megszoktam a viszonzatlan érzelmeim.
2017. máj. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!