Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek ismerős ez a történet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek ismerős ez a történet? Elkezdesz beszélgetni neten egy lánnyal > tök jól kijöttök > küldesz képet > viszlát.

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy nőgyűlölő fesztivállá váljon a kérdés, csak érdekel, hogy másoknak is leírja-e ez a kis folyamatábra a lányokkal való viszonyát. Nekem teljesen.
2017. máj. 27. 16:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Kb a férfiak 99%-nak
2017. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Nálam is előfordult ilyen egy lánnyal.

De a legtöbb olyan volt, hogy képek láthatóak -> tök jól kijövünk -> beleegyezik a randiba, sőt ő veti fel -> nem ér rá -> megint nem ér rá -> nem válaszol többé előzmény nélkül

2017. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
Én a lány vagyok, velem egyszer fordult elő ilyen. De szegény pasi annyira csúnya volt, hogy soha nem tudtam volna elképzelni vele többet. Pedig volt már (mások szerint) csúnya barátom. :/
2017. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Interferencia ***** válasza:
Nekem is volt 1-2 ilyen. :D
2017. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell küldeni képet. Van fent a facebook-on.

Nálam az történik rendszeresen, hogy tök jól kijövünk, de semmi esetre sem találkozna velem, mert interneten ismert meg, és ez milyen dolog már...

2017. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
42%
Tapasztalataim szerint nagyrészt már az elkezdek beszélgetni neten egy lánnyal lépcsőfoknál elbukik nagyrészt a dolog,mert ha esetleg válaszol is azt olyan fennhéjázó ,lekezelő stílusban teszi ,hogy elmegy a kedvem az egésztől :D
2017. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Ismerős, de nem tudok a csúnya lányokkal mit kezdeni... Nagyon illúzióromboló egy szép személyiség, csúnya bőrben... Pont mint fordítva.. Maxigáz..
2017. máj. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Beszélgetéssel nem szokott gond lenni. Azzal igen, hogy a fotó cserét túléljem.


#3-as: én nővel jártam így. Küldtem neki képe, közölte, hogy ő jóképű pasit keres, és lerázott. Aztán pár hónap múlva más vonalon láttam róla fotót. Volt vagy 110 kiló, tüsi haj, kb 0 szinten volt nőies. Akkor jót nevettem :)

2017. máj. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
53%
Jobb lenne, ha tovább tartaná benned a reményt úgy, hogy minimálisan sem vonzódik hozzád? Én nem akarnék olyan emberrel együtt lenni, akinek nem tetszem egyáltalán külsőre, hiába szereti a személyiségemet.
2017. máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nekem elég jó a stílusom: határozott vagyok, viszonylag intelligens és jó a humorom. A beszélgetéssel így ritkán van bajom.

Képküldés után viszont ez szokott lenni: letiltanak, nem válaszolnak, lassan leépítik a kapcsolatot, vagy csak soha nem érnek rá.

2017. máj. 27. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!