Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni akkor, ha nekem nagyon kevés csaj jön be, de ő nekik én nem feltétlen tetszek?

Figyelt kérdés
Bár megvan a zsánerem, barna haj, kék/zöld szem, ami azért gyakori, de így is 100 lányból max 3-at tudnék elképzelni magam mellett. Sajnos hiába vannak más szép nők is, akiknek be is jövök, de ők meg engem nem izgatnak. Akik nekem tetszenek, azoknak én nem kellek. Legalább eddig én ezt tapasztalom.

2017. máj. 28. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez kb mindig így van. "Ő tetszik nekem, de én nem tetszem neki/Tetszem neki, de nekem nem tetszik ő". :D


2 megoldás van:

- Vársz

- Komprumisszumot kötsz (magaddal)

2017. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyi a kikötés? Barna haj, kék/zöld szem? Vagy van még más is?
2017. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez már csak így megy, viszont az igényeidet ne add lejjebb még ha nehézkesebb is a dolog.
2017. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk 25 felett vagy és még nem volt (ilyen) nőd, akkor érdemes változtatni. Különben meg próbálkozz, majd összejön.
2017. máj. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt neked kell eldönteni, hogy az adott szint, amit elvársz, mennyit ér meg neked.:) Én legalább annyira szeretek várni, mint magasabbra tenni a mércét az átlagosnál, értelemszerűen nem érdekel/zavar, ha emiatt évekig nincs párom.:) Általában több embernek tetszem, mint fordítva, de még nem jöttem rá, hogy a "célközönségemnek" miért nem/ritkán.:D


Nyilván ismerkedhetsz, keresheted a lehetőségeket, de erre biztos recept nincs. Ha nem akarsz/tudsz lejjebb adni az elvárásaidból, több idő lesz valószínűleg a pártalálás. Kivéve, ha mázlid van, de én maradnék a statisztikánál.:D

20n

2017. máj. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen válogatós vagy verd csak a farkad.
2017. dec. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!