Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vagyok úgy vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok úgy vele, hogy szép lanyokkal nem tudok ismerkedni, egyszerüen nem tudok megszólalni, csak nézem milyen szép és se kép, se hang, ez mi?

Figyelt kérdés

Pedig amugy alapban tudok beszélgetest kezdeményezni,de egy szép lánynál,valahogy leblokkolok!

Szép lány =10/8-as nálam


2017. máj. 29. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nyilvánvaló hogy önbizalom hiányod van, azért. Nem érzed magad elég jónak egy szép lányhoz
2017. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ismerős szitu,én is sokszor úgy érzem kevés vagyok egy altalad nevezett 10/8-as lanyhoz!

Önbizalomhiany!

2017. máj. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy ne úgy állj hozzájuk, hogy ők "szép nők", hanem ugyanolyan emberek, mint bárki más. Ha nem emeled őket piedesztálra, gyorsan bele fogsz jönni a dologba. Csak lazán, haveri alapon közelíts, ha normálisak, értékelni fogják.
2017. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem csak te, ismerős. Valószínűleg az önbizalomhiány, és ez sajnos egy ördögi kör. Az önbizalomhiány miatt nem tudsz párkapcsolatot kialakítani, ami még negatívabb hatással van az önbizalomra, amivel még kevésbé megy... és így tovább. És hogy lehet önbizalmat kialakítani? Úgy hogy ha sikerül, de ennek egyre kisebb az esélye...
2017. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Anno egyszer több millat nyertem akkor volt több önbizalmad de 1-2aranyáső még igy leoltott
2017. máj. 29. 11:37
 6/11 A kérdező kommentje:
#önbizalmam-illetv aranyásó
2017. máj. 29. 11:58
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerencsere, nem csak te vagy ugy vele ;)


Sok igazan gyönyörü lany baratom van (köztük par ex is). Sokszor a legszebb lanyok a legmaganyosabbak. Nem olyan szerencses külsövel rendelkezö baratnöik nem szivesen hivjak el bulizni, ha megis mennek, altalaban arrogans es/vagy batorra reszegedett gyökerek probalkoznak naluk.


Meg vagyok elegedve a megjelenesemmel, van par szerencses adottsagom is, de azert messze vagyok a 10-estöl. Megis altalaban sikeresen ismerkedek lanyokkal (ezalatt nem azt ertem, hogy mindig mindent viszek, de ha nem jövök össze vele, altalaban akkor is vagy beszelgetünk egy jot, vagy legalabb udvariasan/kedvesen adja tudtomra, hogy valamiert nem akar ismerkedni). Gondolj te is egyszerüen arra, hogy ö is csak egy ember es ugy is viselkedj vele! Ha csak azert, mert szep, szintjen alulinak tartja, hogy normalisan lereagaljon egy probalkozast, akkor hidd el, mulando külsejen kivül mast nem igazan fog tudni felmutatni. Ilyenre ne vesztegesd az idödet.

Viszont rengeteg gyönyörü lany egyszerre csodalatos ember is (mint barmilyen mas külsövel rendelkezö ember is) es erdemes megismerni es szivesen fogadjak is, ha ugy erzik, emberileg is erdeklödsz irantuk.


Közhely, de nincs mit veszitened. Ignorald az összes tanacsot, miszerint igy vagy ugy kell megjatszanod magad. Ha magaddal nem vagy megelegedve, elöször ezzel foglalkozz! Ha pedig kiegyensulyozott es ugy altalanosan boldog, akkor csak szimplan add önmagad! Ha ez tetszik egy lanynak, rendben, ha nem, akkor ugyis csak csalodas lenne a vege, ha valami szinjatekkal csabitod el.

2017. máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert a külsőségek rabja vagy.

Azt hiszed, hogy ha valaki szép, már felsőbbrendű is - pedig egyáltalán nem az, sőt sokszor a szép emberek érzik rosszul magukat, amiért senki sem mer náluk kezdeményezni.


21/L

2017. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem már olyan is volt, hogy emiatt nem jöttem össze egy sráccal, pedig én oda voltam érte és láthatóan ő is értem :( Én külsőre 10/8-9-es lány vagyok, ő pasiban ugyanennyi, ehhez mind a ketten egyetemisták vagyunk, a szakjaink kiegészítik egymást, tökéletesen passzoltunk volna, a jövőképünket illetően is...de ő az én jelenlétemben blokkolt le, én meg az övében. Így mind a ketten azt a jelzést kaptuk, hogy nem érdekeljük eléggé a másikat. Talán még összesodor minket a szél, ha úgy kell lennie, de sajnálom, hogy emiatt nem lett semmi. Azon dolgozok, hogy ne blokkoljak le ilyen helyzetben, tudjak mindig önmagam maradni, de olyan nehéz, mikor megtalálod azt, aki számodra tökéletes lenne...

21L

2017. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9


Ilyen közös blokkolás velem is volt, mert bizony tetszett a lány, és messengeren ő is elárulta hogy én is nagyon tetszem neki, meg hát az utóbbi 2 randit ő dobta fel. De nem igazán közeledtünk egymáshoz, beszélgettünk, annyira nem blokkoltunk, de úgy tűnt soha sem kerülünk közelebb egymáshoz. Ő is sokat csalódott előtte, és én se voltam szerencsés sajnos, nem erőltettem csak akkor jöttem rá hogy még is kellett volna akkor is közeledni hozzá, ha reménytelennék érzem, de aakkor már késő volt, többé nem válaszolt, és azóta is mind2-en egyedül.

2017. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!