Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi lehet az oka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka, ha egy tinédzser társkereső oldalra regisztrál?

Figyelt kérdés

Sok tizenévest - 16, 17 éveseket is - lehet látni társkeresőkön, ami érthetetlen. Gondolom, buliznak látástól Mikulásig, de eleve ott van nekik az az előnyös helyzet, hogy a suliban körül vannak véve a rengeteg iskola- és osztálytárssal, tehát egy ismerkedéshez minden adott lenne. Suliban beszélgetni a kiszemelttel, aztán tanítás után elhívni valahova, ilyenek...


Pont azért teszik fel magukat pl. Badoo-ra, Randivonalra, mert ebből a bulis életvitelből ábrándultak ki vagy sosem érdekelte őket? Vagy a puszta kíváncsiság? Egy 16 évesnek pl. még lehet, hogy sosem volt párkapcsolata - az elsőt pont a neten keresné? Ez valljuk be, elég furcsa.


Abba az irányba megyünk, hogy ma már a tinik is neten keresnek barátot, barátnőt? Ennyire elvetik, hogy szórakozóhelyen, buliban bármi is kialakuljon? Vagy a koruknál érettebbek folyamodhatnak a netes módszerekhez?


Szerintetek mi az oka ennek? Tényleg rejtély, hogy akik még dúskálnak a lehetőségekben, miért választják ezt az utat...



2017. máj. 30. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
10%

a nők már csak ilyenek,tele van a társkeresők 20 alatti

csajjal,akik bugyiba pozolnak,kell nekik az egónövelés,nem elég amit kap a suliba buliba,a nőknek semmi nem elég

2017. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt egónövelés. Másrészt, örülnek, ha egy helyesebb és izmosabb idősebb pasi elviszi őket pár menetre.
2017. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

- osztálytársakkal nem nagyon érdemes kezdeni, mert ciki lesz, ha szétmennek később

- nem mindenki talál magának szellemi partnert a suliban, és nem is mindenki bulizik

- más stílusú emberek érdeklik, mint ami divat a suliban (pl. ő k-popot vagy rockot hallgat, míg mindenki más csak top 40 slágereket)

2017. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, azért mert ismerkedni szeretne, párt találni.


Én a magam részéről elvből nem jöttem volna össze =nem jönnék össze osztálytárssal, iskolatárssal, baráti körből senkivel, és munkahelyről sem senkivel. Már akkoriban, tizenévesen is neten ismerkedtem, és onnan volt párom. Nem jártam diszkókba, sosem volt az én világom.


Biztos sokan vannak még akik hasonlóan gondolkodnak. Szerintem nem jó ha vannak korábbról közös barátok, egy suliba járunk, vagy egy a munkahelyünk, mert szakítás esetén ez csak fájdalmat okoz, és megnehezíti a felejtést.

2017. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!