Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az extrém kövérség (130-140...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az extrém kövérség (130-140 kg) vagy az alacsonyság (160-165 cm) a nagyobb hátrány a csajozásban?

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A kettő együtt.
2017. máj. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az alacsonyság.

Fogyni könnyebb, mint nőni...

2017. máj. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Egy alacsony pasi, ha jóképű és jó teste van, simán lehet sikeres. Nem egy ilyen pasiról tudok. De egy extrémen kövér pasi, mondjuk ilyen Molnár Krisztián kategória...hát, inkább nem mondok semmit.
2017. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

az alacsonyság.


36/N

2017. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Az a buli mikor olyan magas vagy, mint a testsúlyod.

30/f

2017. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Annyira nem tudom felfogni ezt a magasság témát. Múltkor a keletiben arra lettem figyelmes, hogy a pasik jó része akkora mint én, vagy csak valamivel magasabb, de alig láttam olyat aki sokkal magasabb lenne nálam... (160 vagyok) És sokaknak fogta a kezét a párja. Kövér embereket szintén látni párral. Szerintem ez baromira nem ettől függ.

Egyébként kisnövésű és elhízott az ország népessége, nem is értem, mire ez a nagy felhajtás. Persze mindenki törekedjen az egészségre (fogyás pl, de van akinek hízás), de nem lehetetlen párt találni se alacsonyan, se kövéren.


21n

2017. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek a 6. válaszolóval.

Talán a kövérség nagyobb hátrány, mert a lustasággal, igénytelenséggel szokták azonosítani, DE kövéren sem lehetetlen párt találni. ;D


21/L

2017. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindkettő külön-külön is. De együtt főleg.
2017. máj. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mivel én is eléggé mélynövésű vagyok (155 cm) ez zavar a legkevésbé. Az extrém kövérség már nagyobb baj. Nem nekem, hanem annak aki így elhagyja magát. Ekkora túlsúllyal kb semmit nem lehet kezdeni már(pl elmenni ide-oda).

Tudom, hogy nehéz átállni másik életvitelre, illetve elkezdeni marha nehéz(nekem nem is sikerült eddig, mert ilyen téren akarat gyenge vagyok, így inkább tartani próbálom azt amit a jóisten adott nekem), de ezt már nem lehet a padló alá seperni.

2017. máj. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt is jó lenne kifejteni, hogy a 130-140 kg-hoz hány cm párosul, mert egy jó 180-185 fölötti alkat már bőven a macis/testes/férfias kategóriába tartozik ami rengeteg csajnak bejön, hiszen védelmezni kell őket és "biztonságérzetet nyújtani" (Pff), ahogy szokták mondani. Arról nem beszélve, hogy 30 kg-t leadni is mérföldekkel könnyebb, mint találni egy olyan csajt, aki tényleg el tud vonatkoztatni az alacsonyságtól. Ne feledd, hogy kvázi minden lánynál opció a magassarkú, a kivételesen alacsony (<155) csajok pedig - eddigi megfigyeléseim szerint - gyakorlatilag mindegyikőjük párkapcsolatban van (nem véletlen, hiszen pl. sok magas pasi is rájuk bukik). Szóval én egyértelműen a magasságot mondanám, de kiterjesztetve 170 cm-ig magamból kiindulva, hiszen én annyi vagyok és hiába vagyok jóképű illetve intelligens (egyetemistaként egy elég jó szakra járok) mégsem volt még sosem olyan lány, aki el tudott volna vonatkoztatni a magasságomtól és ezért nagyon kevés sikerélményem volt eddigi életem során társkeresés terén. Szóval ha az első tekintetében egy normális férfi magasságról van szó (+178-183), akkor inkább az alacsonyságot mondanám nagyobb hátránynak, de annak hiányában én is inkább az elsőre voksolnék, mert egy 173 centis 140 kilós pasi mégiscsak visszataszítóbb, mint egy 70 kilós 170 centis pasi.
2017. máj. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!