Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn van esélyem összejönni egy nálam jóval idősebb nővel?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem hol próbálkozzak ezzel?Vagy melyik társkereső lenne a legjobb erre a célra?Nem nézek ki rosszúl arcra és aránylag ki is vagyok gyurva.Sok lány montda már hogy jól nézek ki és próbálkozott is pár,szóval ezzel nem lehet baj csak nem tudom hogy egy nálam idősebb csajnál hogy próbálkozzak :D
2017. máj. 31. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne? Szerintem bejöhet.
2017. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nagy a sikered a lányoknál miért okoz problémát egy nálad idősebb nő felszedése?
2017. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam hogy nagy a sikerem :D a kinézetem szerintem nem rossz de attól még gyökér vagyok a csajozáshoz.
2017. máj. 31. 19:10
 4/5 anonim válasza:
Van.
2017. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy, mint Veled egykorúval. Ne is vedd figyelembe, hogy idősebb, és miért is kellene figyelembe venni. Főleg ne hozakodj elő vele, mert akkor úgy tűnik, hogy Téged mégis zavar. Ha valaki érdekel akkor a kora amúgy sem számít (ok 20-30 év korkülönbség az már más), de 5-10 az abszolút nem számít egyik félnél sem.
2017. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!