Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány nem válaszol, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem válaszol, de nem törölt meg nem tiltott le mit akarhat? Azért nehéz lehet megállni neki, hogy ignoráljon, főleg, hogy előtte intenzíven beszélgettünk éjjel-nappal! Próbára tesz?

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre szóhoz sem jut tőled :D
2017. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Talált mást.
2017. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Én most azért ignorálok egy férfit,mert bunkó volt velem és elment a kedvem tőle!
2017. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azt gondolja, veszed a lapot és nem írsz neki. Bizonyára nem akar megbántani, hogy letilt, de nem is meri a szemedbe mondani, hogy hagyd békén.

Egyébként viszont, bár ez a ritkábbik verzió, lehet, hogy történt vele valami gond. Írd meg neki, hogy adjon valami életjelet legalább, és ha nem teszi, akkor hagyjad.

2017. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Valamit elronthattál, de így kevés az info.
2017. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Bármi is történt, kizárólag a te hibád. A lányé sosem. Ő az etalon, akihez viszonyítani kell, ha másképp gondolod, akkor te tévedsz.
2017. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Próbára tesz, alszik, dolgozik, mással randizik, mással döngeti az ágyat, várja a BL-döntőt, plázázik, menstruál, Rubik kockát próbál kirakni, olvas, tanul, hegedül, meghalt, vakbélműtéten fekszik, tüntet a facebook ellen, rád gondolva maszturbál netezés helyett, jógázik, rigókat fotóz...


...mégis honnan tudjuk?

2017. máj. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Én nem adnék ennek nagy reményt. Annak a híve vagyok, hogy akit érdeklek, az magától is keresni fog, nem csak elvárja tőlem ezt. Magyarul játszma nélküli viszonyulás...
2017. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igenis fontos lehet egy ilyen "játszma" mert mondjuk ha a lány tényleg találkozni akar, le akarja tesztelni hogy nem vagyok-e egy pszichopata. Lehet kicsit vár, stb.
2017. máj. 31. 23:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megunt.
2017. jún. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!