Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondjuk, hogy hazánk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjuk, hogy hazánk "nem párkapcsolatbarát" ország?

Figyelt kérdés

2017. jún. 2. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Kik mondják? A brit tudósok meg a Blikk?
2017. jún. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Szinte lemerem fogadni, hogy a korkülönbség kérdező találta ki ezt a hülyeséget és próbálja beadni.

Soha nem hallottam és nincs is így.

2017. jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Ez a kérdés még elbírna egy kis pontosítást...hahó, kérdező.....!!!
2017. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
Túl sok a probléma,főleg a pénz. Ami kis hazánkban nagyon kevés embernek van,viszont a nők ennek alapján is válogatnak nagyon is... De külföldiektől is egyre többet hallom mostanában,hogy a magyar nők mennyire el vannak szállva maguktól,és flegmák velük is.
2017. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
A párkapcsolattal nincs gáz, de amikor jönnek a gyerekek szerintem mindenkiben felmerül, hogy több pénz kéne és nem mindenki tudja megoldani itthon.
2017. jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ha a világban jellemző trendhez(szingliség térhódítása) hozzáadjuk a magyarokra nagyon jellemző pesszimizmust, széthúzást és közönyt, akkor máris kijelenthetjük, hogy az ország nem párkapcsolat-kompatibilis, és akkor mennyi mindenről nem beszéltünk még... Egyébként itteni válaszolóktól olvastam ezt már többször, és megragadt bennem: gondoltam, derítsük már ki ennek az okait. Mert hogy van benne igazság, az tuti.
2017. jún. 2. 09:51
 7/12 Lazy Lover ***** válasza:
10%
Mert nézz szét az Euban párkapcsolat téren rá jössz hogy milyen felszínesek anyagiasak az itteni "nők"
2017. jún. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert minden 2dik csak d.i akar
2017. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Soha életemben nem hallottam és nem is tartom relevánsnak.


Talán a családcentrikus nem annyira jellemző, mert kevesebb előnyben részesülnek a házasok/gyermekesek, mint mondjuk Olaszországban. Értsd, kedvezmények, segélyek, kisgyermekes támogatások,stb. De azért a kettő között van különbség.

2017. jún. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok munkahelyen több műszakban kell dolgozni, akár 12-16 órákat.És simán behívnak a szabadnapodon vagy hétvégén is, leszarják, hogy van családod vagy párod akivel lennél.

Más indokot nem nagyon tudok mondani. Nyilván ha meg lehetene élni napi 6-8 óra munkából is ,akkor többet tudna az ember a családdal lenni

2017. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!