Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők azt mondják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők azt mondják, hogy intelligens, értékes ember vagyok, akkor mégis mi az akadálya annak, hogy eljöjjenek velem találkozni?

Figyelt kérdés
Nem értem, komolyan. Számtalan nővel leveleztem már itt. Egyre csak azt írták, hogy semmi baj velem, becsülendő ember vagyok, szorítottak, hogy párt találjak...na, ez az...csak szorítottak, ahelyett, hogy randiztak volna velem. Rengeteget gondolkodtam, arra jutottam, hogy a hiba az én készülékemben van. Rólam annyit, hogy eléggé érzelmes típus vagyok (nem ,,nyálaztam" össze a chat-et, de utaltam rá, hogy ilyen vagyok), mindig figyelmesen lesem a levelezőpartner minden szavát, igyekszem kifejtősen, kerek mondatokban válaszolni. Nem tudom...a külsőm lehet a probléma? Kerek arcom van, alacsony vagyok (172 cm), kis pocakkal rendelkezem.
2017. jún. 4. 06:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Soha ne azt nézd, mit mondanak. A lényeg, mit tesznek az emberek.
2017. jún. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rám is ezt mondják. Meg, hogy sportos.


Nekem a fejemmel és a bőrömmel van gond. Aki túllép a két külsőségen azzal randi után, volt akivel éveket együtt voltam, aki nem lép túl az dicsér de nem ker belőlem.

2017. jún. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"szorítottak, hogy párt találjak...na, ez az...csak szorítottak, ahelyett, hogy randiztak volna velem"



ez ugyanaz, mint amit én kaptam: "szerencsés lesz az a lány, aki a feleséged lesz" (hogy-hogynem ő nem akart az a bizonyos lenni)

2017. jún. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez ilyen lepattintós szöveg. Egy kis dicsérettel megspékelve kevésbé hangzik rosszul a visszautasítás.

Nem feltétlen igaz amúgy, ahogy a 'helyes vagy csak nem az esetem' vagy a 'túl jó vagy hozzám' szöveg se.

2017. jún. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legalább nem bunkón koptatnak le. Nő vagyok és engem is utasított már vissza férfi. Nekem jólesett a "kedves nő vagy de nem egymást keressük" és elfogadtam azt is, hogy "nincs kémia, ne haragudj" (igen, pasitól!) És ez teljesen okés. Nem szeretném hallani, hogy nem tetszik a külsőm, bár úgyis ez az oka, mert levelezés alapján eléggé lelkesek voltak és aktívak. Hát ez van. Nem akarom hallani hogy nem vagyok egy szépség, mert tudom. Van aki szépnek tart de az ritka. Szóval nem is értem azokat a pasikat akik itt szoktak néha tombolni hogy őszinte indokot várnak. Ezek őszinte válaszok de kedvesek. Nem vonzódom hozzád "úgy" ne haragudj. Kész. Mi ezzel a baj?
2017. jún. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a 4-es nagyon jól látja.
2017. jún. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2017. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem jössz be nekik.

Akinek bejössz az elmegy veled.

2017. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!