Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem érte ezt a gondolkodást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érte ezt a gondolkodást?

Figyelt kérdés

Kedves hölgyek. Amit látok: Van 3 csoportja az "én normális lány vagyok" típusnak.


1. Nem zártam le a régi kapcsolatom, de ismerkedek. Ezt elmondom annak,akit megismertem. Erre hivatkozva nem randizok vele legalább egy hónapig. Lezárom a dolgot. Két hét múlva összejövök valakivel. MIÉRT?


2. Elmondom, hogy kedves, aranyos, jó fej, megértő. minden, ami kell. De, kibékülök az exemmel.


3. Ugyan az,mint a kettő. Csak előkerül a gyerekkori szerelem és két nap után tudom,hogy őt szeretem.


A "normális" pasik létjogosultsága nullára csökkent?



2017. jún. 4. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Konklúzió: ne randizz olyan lánnyal, aki még nem zárta le a kapcsolatát, és nem lesz ilyen probléma.
2017. jún. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aki meg zárta le ne legyen társkeresőn és ne hülyitse a fiukat okoska.
2017. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ,akart lenni
2017. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kicsit félreérhető volt.

Nem randizom ilyen lánnyal. :D

Keresek és mindig ebbe a három típusba botlom. Ez egyébként valami hülyítés. És kezd divat lenni....

2017. jún. 4. 08:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Konklúzió: Hagyd a fszba az ismerkedést. Sok szartól kímélheted meg magad.
2017. jún. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
91%
Vmelyik nap lepontoztak egy kérdés alatt, le is hurrogtak. Ott egy srác kérdezte, hogy friss szakítás, mély seb, jó ötlet e ha ismerkedik és flörtöl. Írtam, hogy nem. Először le kell zárni, tanulni kell belőle, továbblépni és úgy ismerkedni és flörtölni. Így magaddal se b.. ol ki és a másikkal sem.
2017. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kérlek értően olvassátok el a kérdést, mielőtt válaszoltok.

Nem én nem zártam le a múltat.

Az ismerkedés folyamán futok bele ezekbe a dolgokba folyamatosan.

Egyébként lehet, hogy tényleg hagyni kellene az ismerkedést.

2017. jún. 4. 09:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Oké, hogy belefutsz, de akkor válogass máshol, másképp.

Azért ne mondd nekem, hogy az összes nő _pont most_ szakított a pasijával... :D Tuti van olyan, aki nem előzőből lábal ki.

2017. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezek az első ponttól a harmadikig mind gagyi kifogások. Annyira buták ezek a szegény lányok, hogy nem esik le számukra, hogy az ilyeneket egy értelmes férfi nem hisz el és rögtön leesik neki, hogy csak le akarják őt rázni.

Nem a normális pasik létjogosultsága csökkent nullára, hanem a kínálatban lévő átlagostól a legaljáig megtalálható pasiké. Rájuk nincs szüksége a lányoknak, ők szüzek maradnak jó eséllyel. Az átlag alatti kinézetű lányok se elégszenek meg egy átlagos pasival, őket visszautasítják folyton és egyedül maradnak.

2017. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!