Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudunk merünk szoktunk tudunk élőben ismerkedni? (Én sem merek)

Figyelt kérdés
Itt minden a társkeresési problémák témában minden 5. kérdésben felmerül...hogy nem merek élőben ismerkedni., mit mondjak?,hogy menjek oda hozzá? Társkereső oldalakon minden 30. lánynál ott a széria szöveg: "azért regisztráltam ide mert nem futunk össze az utcán nem toljuk egymásnak a bevásárló kocsit, nem sétáltatunk együtt kutyát, nem kapsz el ha elájulok"...biztos ismeritek ...De hölgyeim millió pasival találkoztok az utcán a szingli pasik nem barátnővel járnak bevásárolni ( a szerencsétlenje anyucival). Na de tényleg ki mitől fél vagy miért nem szokott élőben ismerkedni?

2017. jún. 4. 15:42
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Főleg hölgyek! Ha mégis le mer szólítani titeket, akkor mi bunkó, mi szánalmas, mi az ami jó?
2017. jún. 4. 15:44
 2/36 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem sok lány cikinek tartja az utcán, tescoban, stb ismerkedést. Pedig ha már nem járok suliba és a munkahelyen sincsenek nők, akkor hol ismerkedjünk?

Férfiként így látom.

Nők, lányok véleménye,

2017. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
?
2017. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
2/2 jogos...Én acéltermék kereskedésben vagyok kiszállító sofőr ritka, hogy normális nöt látok munkám során.
2017. jún. 4. 15:47
 5/36 Lazy Lover ***** válasza:
42%
ezen agyalok én is utcán nem lehet a net felejtős akkor hol lehet ismerkedni?
2017. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
90%

Ezzel egy hatalmas baj van. Mégpedig, hogy "a nők" (legalábbis a netre gyakran járók), kizártnak mondanak minden lehetőséget.


Itteni és más fórumok alapján, nem szabad ismerkendni:


- boltban

- tömegközlekedési eszközön

- repülőgépen

- színházban

- moziban

- utcán

- templomban

- temetőben

- gyógyszertárban

- sztk-ban

- plázában

- váróteremben

- raktárban

- bankban

- internetes oldalakon, kivéve ami direkt ezért van

- munkában

- edzőteremben

- szeméttelepen

- sorban

- kormányhivatalban

- autómosóban

- benzinkúton

- hangszerboltban

- aluljáróban

- felüljárón

- roncstelepen

- parkban

- strandon

- szigeten

- parton


Stb. bővülő a lista.


Csak akkor mégis hogy? Azon a 3 szakadt netes oldalon?

2017. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
71%

Amúgy te gyakran ismételsz meg szavakat gyakran?

-.-

Én egy nagy gyárban dolgozok, az összlétszám kb 2500 fő.

Mit mondjak...

Vannak szép nők, vannak jó nők, vannak okos nők, vannak szép és okos nő, vannak jó és okos nők, meg persze vannak buta pichák is szép számmal.

Csakhogy a "használhatóbbak" foglaltak, aki meg nem foglalt, azok meg kb semmire se jók :|

És mivel senki homlokára sincs odaírva, hogy szabad vagyok, így azért elég ciki tud lenni, ha bepróbálkozok és aztán kiderül, hogy férje van és vele dolgozok együtt ezután is...

Neki is ciki, mert mit tegyen és mit ne, hogy ne vegye senki közeledésnek, pláne egy ilyen bepróbálkozás után, meg nekem is ciki, ugyanezen okból, hogy mit és hogy tegyek vagy hogy ne, hogy ne rámászásnak vegye később...

2017. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
73%

Ne úgy akarj odamenni, hogy ez a folyamat megy le benned:

1. Húha ott a lány, húha oda kéne menni, húha

2. Na jó indulok, húha, húha, mit mondok húha

3. Szia.. Visszaköszön. húhaa kéne valami eredeti, húha.. mizu?


Nem, ne így. Egyébként nem mindenkinek való az, hogy meglátod, aztán spontán odamész, valószínű neked se. Beszélgess lányokkal teljesen közömbös helyeken. Vonaton, ha késik a vonat, lehet szidni a Mávot, sorban állás közben, bárhol. Így rutint szerzel, és rájössz, hogy ők sem ufók, és nem fog annyira nagy dolog lenni, hogy idegen lánnyal beszélgetsz. Ha feszengsz a szórakozóhelyes, direkt ismerkedéstől, akkor ne menj oda addig, amíg nem lesz természetes.

2017. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
21%
Temetoben? Elkepzelem, ahogy odajossz mosolyogva es bugo hangon megkerdezed, hogy; "Szia, megkapalgathatom anyad sirjat?" :D
2017. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
73%
Ugye az megvan, hogy nem az összes nő ítéli el pl. az utcai ismerkedést? (és aki elítéli, annak nagy része rossz tapasztalatok - füttyögés, idegbeteg férfiak, ijesztő koslatók stb. - vagy épp pont tapasztalathiány miatt mondja ezt - vagyis nem ment még oda hozzá soha egy magabiztos, laza férfi, aki levette volna a lábáról, ezért ismeretlen neki a szituáció).
2017. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!