Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mi az oka annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi az oka annak hogy itt gyakorin kérdezitek meg idegenektől, hogy hogyan kell nagybetűs FÉRFINEK lenni?

Figyelt kérdés

Mi az oka ennek a jelenségnek? És az igazat megvallva, nagyon nagyon kevés FÉRFIT ismerek, akire rá tudom aggatni a FÉRFI jelzőt. Általában kisfiúkat, pasikákat, és beképzelt f..@szokat látok mindenhol. Ritka manapság az igazi férfi.


Talán az az oka ennek, hogy manapság hiányzik a férfi minta a gyerekek életéből?



2017. jún. 12. 18:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%

Biztos, mert az élet tele van ellentmondásokkal, ahogy az élet is. Mondjuk a probléma megoldását nagyban előmozdítaná, ha valaki definiálná a nagybetűs férfit olyan módon amivel mindenki egyetért. Emiatt a sok ellentmondás szerintem.

30/f

2017. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
21%

Például mert a csonka családok korát éljük, ahol nem volt apa szerep.

Vagy ha volt is, akkor azért az apa sem feltétlen viselkedett férfiasan (és ez alatt nem csak azt értem, hogy nem volt kemény macsó, hanem azt is, hogy a férfiasság nem abban merül ki, hogy képes valaki bárkit az asztal alá inni).


Esetleg azért, mert az ember férfinek érzi magát, mégis gyakran hallja a nőktől, hogy nekik igazi férfi kell. Ilyenkor első kézből lehetne megszerezni az infót, hogy mégis mi a péklapátot értenek igazi férfi alatt.

2017. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Férfiból is nagyon sok típus van természetesen, ahány ember annyi féle férfi típus létezik :)

Vannak művész lelkűek, vannak vezető egyéniségek, és a kettő között is sok árnyalat van

Még is egy férfi jellemzője szerintem a következő: van egészséges erős stabil személyisége és önbizalma, nem hunyászkodik meg senki előtt (pl. ha cseszegetik, akkor nem lesz pincsi kutya, hanem kiáll magáért), nagyon okos, intelligens, vicces, a nővel nőként bánik, nem pedig egy megtömhető lyukként kezeli, vannak céljai, nem a nőtől vár el mindent, illetve nem a nőt szidalmazza ha neki valami nem sikerül, kapcsolatban igazi társként tud együttműködni (a megfelelő személlyel természetesen, mivel fontos hogy passzoljon a 2 fél a kapcsolatban). E mellett fontos neki a sport (mivel a férfi egyik jellemzője hogy erős, ezért elvárható hogy sportos és erős legyen)


Egyelőre ennyi jutott eszembe, ami szerintem elvárható egy művész fiútól és egy vezető egyéniségű, ill. a kettő között lévő férfitól is :) Ezek alap dolgok. De nagyon ritkák.

2017. jún. 12. 18:35
 4/24 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen férfi definíciók is inkább naiv kislányoktól szoktak eredni.

Szép, meg nincs vele baj, csak picit idealista.

2017. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Még is mi az idealista kedves 4-es?? Szerinted egy FELNŐTT FÉRFItól ez nem várható el, hogy legyen önbizalma, erős személyisége, ki tudjon állni magáért, tisztelje a nőket, és legyenek céljai, valamint legyen valamennyi kondíciója??? MI EBBE AZ IDEALISTA???
2017. jún. 12. 18:43
 6/24 anonim ***** válasza:
52%

Sok ilyen férfi van, de ez a fajta neked sem hunyászkodik ám meg, vagy éppen eléd tárja az elvárt izomzatot. Őket nagyon könnyű beképzelt faxnak nézni. :) A művészléleknek mások a prioritásai, ők könnyen kerülnek a tutyi-mutyi skatulyába. Ezek persze reális elvárások, viszont nem parancsszóra jönnek. Ebből van inkább problémád szerintem.

30/f

2017. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

" Szerinted egy FELNŐTT FÉRFItól ez nem várható el, hogy legyen önbizalma, erős személyisége, ki tudjon állni magáért, tisztelje a nőket, és legyenek céljai, valamint legyen valamennyi kondíciója?"


De ezek teljesen elvárható igények, és igazából nem csak egy férfitől, de egy nőtől is (ok, ő a férfiakat tisztelje, de álljon ki magáért, legyen egyéniség, valamennyit mozogjon, és legyen önbizalma).



A probléma inkább a "nekem igazi férfi kell" felkiáltással van. Ilyenkor nem az általad megfogalmazott reális, és racionális elvárások szoktak következni, hanem valami homályos, nem egészen megfogalmazott tulajdonság halmaz, amiről a kijelentést tevő sem tudja pontosan, hogy mit is akar valójában, és ami gyakran rengeteg ellentmondó, vagy nem túl fontos képesség katyvaszát jelenti.


Kevesen képesek a nők részéről is megfogalmazni, hogy nekik mit jelent a "férfi" pontosan, így aztán ennek az elvárásnak megfelelni sem olyan egyszerű.

2017. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Elárulnád mit jelent neked az, hogy nagybetűs FÉRFI?


Mert azon kívül, hogy kiírtál egy nagy semmit mondó, hiszti szöveget "Általában kisfiúkat, pasikákat, és beképzelt f..@szokat látok mindenhol.", azon kívül az ég világon semmit nem csináltál.


Te mennyire vagy igazi nő? 20-25 éves vagy? 165 centi 55 kiló? 90-60-90-es testalkattal? Gyönyörű arcod van? És mindemellett szerény is vagy és 3 nyelvet beszélsz diplomával és megkeresel magadnak 300-500 ezer forintot, és nem vagy egy haszonleső?

2017. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Azt meséld már el, hogy mégis merre vannak azok a nagybetűs NŐK, akik mellé passzolna egy ilyen férfi? Valójában az a nagy büdös helyzet, hogy igényetek sincs rá. Amikor ott van, akkor nem tudtok mit kezdeni vele. Legalábbis hasonló arányban nem, ahogy azt a másik nem szemére vetetted itt.
2017. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Utolsó, nagyon megkeseredett lehetsz ha ennyire félre olvastad amit írtam, illetve észre sem vetted, ugyanis 2 válaszban is leírtam hogy számomra mik azok a tulajdonságok, amik feltétlenül meg kell hogy legyenek egy FÉRFIBAN.


És hogy én milyen vagyok? Ha olyat írok ami neked nem felel meg az álomnő kategóriádba (pl. nincs nagy mellem), akkor már rögtön nekem ugranál hogy mi az istent pofázok itt, viiszont ha azt leírom hogy egyetemista vagyok, 2 nyelvet beszélek, vannak céljaim, edzek, csinosan öltözködök, adok magamra, nagyon sokan intelligensnek tartanak akkor meg úgy is jönne a lehúzós tipikus pasi szöveg, hogy egy beképzelt p...csa vagyok, ill. hogy itt interneten mindenki azt ír magáról amit akar.

2017. jún. 12. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!