Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk nektek mennyire tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mennyire tetszik ez az alak? Van rajtam kb 5 kg felesleg, és most ilyenné akarom edzeni a testemet.

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 12. 21:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Ömm, nálam nem 1 kép jön fel, hanem egy csomó, amik között sok nő van, meg még több béna idézet.

AZ első lila fehérneműs csajra gondolsz netán? Mert abban nem sok edzés van :D

2017. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Igen, a lilásra gondoltam, de ide linkelem a képet, amin csak ő van ha minden igaz :D


[link]

2017. jún. 12. 21:54
 13/28 anonim ***** válasza:
73%

Szép alak akkor is, ha van rajta 5 kg plussz. Jó, hogy sportolsz, de fogynod nem feltétlenül kell. Biztos jó alakod van.

30/f

2017. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Lesz, akinek tetszeni fogsz így, lesz, akinek a mostani alakod tetszene jobban. A lényeg, hogy te érezd jól magad a bőrödben (és közben próbálj nem testképzavaros lenni).

Megjegyzem, volt hasonló alakom, de nem éreztem jól úgy magam, soványnak éreztem magam, nem kaptam felnőtt méretű ruhát, most valamivel több vagyok és még így sincs túlsúlyom (az étvágyammal nem volt korábban sem baj, de az nem segített, csak elkezdtem egy olyan mozgást, amit úgy tűnik, tartósan is tudok űzni, és izmosodtam vele), de jó érzés, hogy a méretem miatt már nem zavarnak a tini részlegre (32 vagyok egyébként). De ez én vagyok, te pedig te vagy, tégy úgy, ahogy jólesik, viszont csak magadért tedd, ne azért, hogy másoknak megfelelj.

2017. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Nagyon bomba nő, aki a képen van, de 5 kg felesleggel is ugyanilyen bomba nő lenne.
2017. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy még egy kérdés. Mégis hogy a túróba mérik le ezt az 5 kg felesleget?

Mert, ha mind az 5 kiló teljes mértékben hasi tájékon van akkor oké, meglátszik. De, ha el van szépen, arányosan oszolva a tesén akkor hogy jön ki ez az 5 kiló? Valaki homályosítson már fel.

Ezért tartom baromságnak az egészet. Aki ilyen alakra pályázik az 5 kiló plusszal is fantasztikusan néz ki és tudnia kellene magáról (arról nem beszélve, hogy a képen látható bombanőnek mind a bordái, mind a medencecsonja kilátszik, a csontváza jó nagy része szemmel látható...).

Tehát ez tipikusan olyan amikor valaki teljes egészében szélsőségesen felszínes. Ilyenkor csodálkozik el, hogy miután annyi erőfeszítést tett annak érdekében, hogy minden figyelem a testére és az alakjára koncentrálódjon, a férfiakat sem fogja semmi más érdekelni.

2017. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
76%
Figyu kérdező: van egy célod,ha eléred akkor nyersz (boldogabb leszel) elvégre No Pain No Gain vagyis szenvedés nélkül nincs eredmény (mindenért megkell szenvedni dolgozni)a te esetedben az alakod .. hajrá
2017. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
90%

Nekem edzés nélkül ilyen a testem, ehhez elég csak kevesebbet enned. Viszont sokan mondják, hogy régen (+6 kilóval) jobban néztem ki.

27/N

2017. jún. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Hízhatsz 25 kilót is akár, PSben negyed óra alatt átgyúrlak ilyenné :D
2017. jún. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Tetszik ez az alak, nincs vele gond. De azért inkább tetszene az az 5 kg plusz.
2017. jún. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!