Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjek, hol találjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek, hol találjak magamnak párt ha nem vagyok az a kifejezetten szép lány és keveset mozdulok ki?

Figyelt kérdés
2017. jún. 22. 00:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Társkeresőn. Akkora férfitöbblet van mindegyiken, hogy kb. 1 napodba kerül párt találni.
2017. jún. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Látod ez jó kérdés. Valamerre biztosan kimozdulsz, szoktál menni erre-arra.

De majd itt kapsz privát-áradatot szóval nyugi.

2017. jún. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Külföld
2017. jún. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Mivel társkeresőn ilyen 90%-10% a férfi-nő arány, ezért még egy alul szocializált, elhízott csúnya nő is talál pasit. Nincs azaz isten, hogy társkeresőn ne találnál, ahhoz már művészet kell.
2017. jún. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam a társkeresőt, vagy ő nem jött be nekem, vagy én nem jöttem be neki, vagy nagyon messze lakott, de mindig volt valami. Mielőtt valaki azt mondaná, hogy biztos magasak az elvárásaim: nem, az olyanokat ejtettem csak akik nem tudtak helyesen írni, a képeken látszólag ápolatlanok voltak, illetve a bunkókat meg akik csak szexelni akartak.
2017. jún. 22. 01:59
 6/15 anonim ***** válasza:
19%

Ha a helyesírásnak valóban akkora jelentősége volna, amekkorát az itteni nők tulajdonítanak neki, már Róma bukása után rögtön kihaltunk volna. :D. Persze, a nők nem vétenek helyesírási hibát, mert az üzeneteiket a wordben írják és onnan copyzzák a chat mezőbe ugye ? Ne vicceskedjünk már.

30/f

2017. jún. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Az sem baj, ha Te írsz rá valakire, jó megfigyelőnek kell hozzá lenni, az adatlapodra meg ne tölts fel provokatívabb fotókat, mert csak hibbantak fognak megtalálni.

Meg az a baj a társkeresőkkel, az ember idővel már csak válogatni fog ott.

Az meg hülyeség, hogy sokkal több férfi van ott, persze, annak a háromnegyede agyatlan szexőrült, feleség mellé keres, stb.

Egy nagyon minimális rész keres komolyabb kapcsolatot, aki még értelmes is, és lehet velük beszélni.

2017. jún. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Itt.
2017. jún. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kép van?
2017. jún. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

#7:

Nem az 1-2 helyesírási hiba, vagy elgépelés a probléma, szerintem a kérdező sem erre gondolt.

Az ilyesmik azért kicsit... hogy is mondjam:

"szia látalak nagyon tecel hol lakol mit szerec csinálni"

Ha ilyeneket látok, az élettől is elmegy a kedvem...

2017. jún. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!