Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezeket ki a franc találja ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket ki a franc találja ki?

Figyelt kérdés
"Hogy milyen lány vagyok? Mindig is szerettem volna megadni erre a választ. Nem vagyok tökéletes. Néha imádni való, néha felpofozni való. Van, hogy könnyezve nevetek, majd zokogok, később én csalok könnyeket mások szemébe. Küzdöttem már lehetetlenért fogamat összeszorítva, máskor feladtam hamar. Lebegtem a föld fölött, rózsaszín ködben és megjártam a poklok poklát is. Hibáztam, megbocsájtottam, haragudtam, dühös voltam, türelmetlenkedtem, közönyös voltam. Az érzelmek széles skáláját megjártam, akár nagyon rövid idő alatt. Sok ember mellett álltam mikor kellett, de olyan is előfordult, hogy hátat fordítottam annak, aki mindent megtett értem. Néha takartam a fájdalmam, máskor ordítottam ország-világnak. Hogy milyen lány vagyok? Döntsd el te! Ha tetszik, lépj be az én kis bolond életembe, járj velem egy utat. Kacagjunk, könnyezzünk, szeressünk, túléljünk, tanuljunk, lelkizzünk, tomboljunk együtt. De ne felejtsd: soha, soha ne akarj megváltoztatni..."

2017. jún. 24. 16:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Fészbúk (korábban májvip) bölcsesség, olyan is. Felszínes, gicces, szirupos.
2017. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Férfiakra is írnak ilyen maszlagot ? Milyen eredetiséget várnak el az emberek ? Mindenhol ilyenekbe botlok. -.-
2017. jún. 24. 16:15
 3/20 anonim ***** válasza:
Valaki, akinek túl sok szabadideje van. Lakatos Levente és társai.
2017. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Krukutyán Levente ***** válasza:
Ha valaki nem csak lelopta, hanem kitalálta, akkor még értékelhető is . Engem az utolsó mondat irritál. Nyilván nem jó, ha valaki a másikat meg akarja változtatni, de aki képtelen a változásra másfelől és ilyen $zar meggyőződés mögé bújva nem is hajlandó rá soha, annak nemhogy kapcsolat, de maga az élet nem való.
2017. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy saját, idézőjelben volt, kivéve az utolsó mondat.
2017. jún. 24. 16:24
 6/20 A kérdező kommentje:
Még ha egy Müller Péter lenne. De ez kb azt leszámítva, hogy megszoksz vagy megszöksz nem mond semmit.
2017. jún. 24. 16:27
 7/20 anonim ***** válasza:

ez olyan mint az ördgöd vagy angyalod vagyok dumás nem?


Egy időben minden csaj bemutatkozója az volt, marha fantáziadús volt naponta 100 nőnél látni :)

2017. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Olyan kritikusak vagytok. Szegény lányok is szeretnék magukat különlegesnek és fontosnak érezni és láttatni. Elvennétek tőlük ezt is? Ugyan ki szeret szembenézni azzal, hogy jelentéktelen semmirekellők vagyunk mind, akik még ráadásul nagyon hasonlítanak is egymásra?
2017. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mentségükre szólva sokan erre sem veszik a fáradtságot.
2017. jún. 24. 16:34
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Az egész szöveg egy tiszta baromság. Kb. mintha annyi lenne a jelentése:

"Ha együtt akarsz hullámvasutazni egy bipoláris személlyel akkor gyere, de ne merd ezt nekem felhozni mert így vagyok tökéletes"


Egyébként úgy vannak vele, hogy ez aztán olyan marha nagy bölcsesség, 16 évesen annyi minden történt már velük, hogy könyvsorozatot lehetne írni a rögös életútjukról, mindent tapasztaltak már és így jók ahogy vannak.

Modernkori parasztvakító marhaság.

2017. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!