Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyi jó dolog van még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyi jó dolog van még a világon a nőkön kívül, mondják az évek óta szingli 30-as férfiaknak? Ez így helyes mentalitás, ha előnytelen külső miatt másra koncentrálnak egy olyan férfi, akinek (társadalmilag) már családja kellene legyen?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Nem, nem helyes, örökre otthon kéne sírniuk és szomorúnak lenni.....????????

Vagy mégis milyen választ vársz erre? Értelemszerűen helyes mentalitás, ha valaki tudja jól érezni magát úgy is, ha más területen abszolút sikertelen. Miért ne lenne ez jó?

2017. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Igazából nem helyesnek mondanám, hanem az egyetlen járható útnak. Nagyobb eséllyel talál párt is, ha a fejlődésre koncentrál (ebben viszont benne van a külső is) és arra, amiben örömét leli, illetve neki is szebb az élete, ha meglátja benne a szépet és élvezi, minthogy folyamatosan a deficitet lesi.


A társadalomnak meg idegeneknek meg nem szerzünk nőt és nem csinálunk családot. Semmi közük ahhoz, ki mikor és miért (nem) szingli.

2017. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
szerintem kamu, hogy barmi potolhatja a szerelmet.. akik boldogok a tarsukkal, ezzel probaljak vigasztalni a maganyos embereket, vagy elerni, hogy ne panaszkodjanak nekik, mert nem erzik at a banatukat.
2017. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Én mondjuk társsal is, meg társ nélkül is tudtam már boldog lenni, tudom miről beszélek.

2017. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor nekem kicsit visszatetsző a dolog, ha ezen látszik, hogy kifogás-nyafogás, és igazából az a bajuk, hogy a top 10-es nőknek, vagy a saját igényességi/szépségi szintjénél 6 kategórióval magasabb nőknek nem kellenek. Ha csak szimplán szerencsétlenebbek, akkor kevésbé taszító, de attól még kínos, hogy emögé bújnak.


Viszont... attól, hogy vkinek "a jó öreg társadalmi elvárások szerint" házasnak kellene lennie, gyerekének stb., nem biztos, hogy tényleg erre vágyik. Ha TÉNYLEG élvezi az élet más aspektusait, akár jobban, mint egy kapcsolatot, akkor hajrá!

2017. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tök jó ha van gyerek.Az élet értelme mondják az okosok.Csinálj minél előbb párat hogy kívánd a halált. :)
2017. dec. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!