Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha egy csaj iszonyúan bejön külsőre de sajnos szellemileg egyáltalán nem? Meddig érdemes próbálkozni? 24f

Figyelt kérdés

A legjobb csaj akit eddig láttam, külsőre tökéletes számomra. 10/12 nem is kérdés, megőrültem tőle. Mikor még nem is ismertem beleláttam egy csomó mindent fejben felépítettem egy személyiséget neki ami nyilván szintén tökéletes volt számomra pedig tudtam, hogy ilyet nem szabadna de elhatároztam, hogy akkor is ilyen lesz ha megismerem ez tuti.

Hát sajnos nem ilyen lett. Megismertem őt, eleinte okés volt a dolog bár nem volt túl szimpi, valami nem stimmelt de nem foglalkoztam vele, jót buliztunk párszor. Aztán ahogy jobban megismertem rájöttem, hogy nem az akit beleképzeltem, nem az én világom. Persze én sem vagyok egy prűd intellektüel sznob valaki, de Ő olyan szinten más és a legrosszabb, hogy nem tudok ráhangolódni, megértetni magam vele, sokszor úgy érzem hiába beszélek nincs érdemi reakció. Tök más dolgok érdeklik, leginkább mások véleménye róla, vagy hogy elmenjen (vigyék?) szép helyekre amiket felrakhat instára "#travelingislife" címszóval, vagy hogy jókat bulizzon. Amivel nekem sincs semmi bajom, mármint én is nyilván szeretek utazni csak én nem azért, hogy mások szemébe menőbb legyek (nemtudom ő ezért szeret-e de gyanús) utálok otthon ülni és bulizni meg ki nem szeret nem erről van szó.

Egyszerűen ha ott lennétek értenétek miről beszélek, nincs meg valahogy az a közös hang, nem érzem azt sem sokszor hogy ő egy érzelmileg fejlett valaki. Az nem lenne baj, hogy Ő mondjuk "butácska" , még aranyos is de az, hogy néha rosszindulatú vagy nem tűnik megbízhatónak már túl sok ez már nem pálya nekem.


De nemtudom meddig érdemes próbálkoznom még, mert mindenki szerintem alapvetően értékes és ott van benne rengeteg kiaknázatlan potenciál és mindennek megvan az oka, hogy ki miért lett olyan amilyen (az anyját elnézve nincs sok kérdésem, kb ugyanilyen mint ő csak x évvel idősebb) szóval szerintem aki nem szociopata vagy beteg az igenis változhat. Persze ha ő akar, ezt nem én döntöm el. Csak van egy olyan érzésem, hogy félre lett nevelve picit és ő tökéletes érzi magát a bőrében. PL amint megtudta milyen anyagi helyzetben vagyok sokkal kedvesebb lett. 19 még csak a csaj, az nem változott, hogy külsőre nagyon bejön csak csalódott vagyok, hogy szerintem nem életem szerelmét találtam meg pedig úgy akartam... Ti mit tennétek a helyemben? (azt nyilván felesleges írnotok, hogy feküdjek le vele ha tudok, elvégre én is csak egy gyarló férfi vagyok :D)


2017. jún. 27. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Amúgy küldj már róla képet, hogy milyen egy 10/12-es csaj, kíváncsi vagyok.
2017. jún. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

És még a nők vannak itt felszínesnek titulálva :D

22/L

2017. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És csodálkoznak a pasik, hogy sok csaj inkább szingli. :D Ha csak a 10/12-es csajok jönnek be nektek, ne csodálkozzatok, hogy nem találtok mást. :P
2017. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Téged minősít, hogy ezen egyáltalán elgondolkozol. Felszínes vagy. Oké, hogy valaki szép, de ha semmi közös nincs bennetek, akkor mi értelme az egésznek?
2017. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A "kulso megfog es a belso megtart"...

ezt a kis mondast jol felcserelted.

Tudod jol, hogy ennek nincs semmi ertelme. Elhiszem, hog nagyon tetszik, de mi van ha elhizik vagy tortenik a kulsejevel vmi? Mar rogton nem erdekelne a lanyka, gondolom. Ez rolad is elmond sok mindent.

Persze probald meg megvaltoztatni, de az ilyen csajok csak egy igazi nagy trauma utan neznek magukba.

2017. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

10/12 = 1,2. :) Jó csaj lehet.


Viccet félretéve: felszínes a leány, de te is az vagy, szóval összeilletek.


21/L

2017. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Küldj már nekem is képet, hogy néz ki egy ilyen jó csaj:D Én is kíváncsi vagyok:D


De amúgy tényleg hagyd a fenébe, úgyse illetek össze.


Egyébként nekem volt osztálytársam(lány), aki szintén nagyon jól néz ki, mármint TÉNYLEG gyönyörű lány, és első látásra lehet nem néznéd ki belőle, de intelligens, normális elvekkel, és jó beszélgetőpartner is bármiről van szó. Sőt, rajta kívül van még egy ilyesmi lány, akit ismerek. Szóval szerintem nem lehetetlen ilyet találni, bár nem is gyakori.

20/L

2017. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet, agyilag nem egész , de arra lenne esze, hogy ha nem tetszik neki valami, kihasználjon, zsaroljon, keresztbe tegyen.

Minden brazil szépség ezt csinálja a tévében...

2017. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha most még nem vagy képes tisztán látni vele kapcsolatban, találkozgassatok még egy ideig, az segíteni fog a teljes kiábrándulásban. Hidd el, egy idő után már külsőleg sem fog annyira tetszeni.
2017. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Költőnő? ***** válasza:

Hát figyelj én vhol megértelek, de az eredmény akkor is az lesz, hogy te egy szobanövényt készülsz behúzni. Azt már nyilván neked kell érezni, hogy kell-e neked egy olyan kapcsolat, amihez képest egy kakaós csigával több egyezésed van. Jómagam mindig úgy voltam vele, hogy egy mutatós tökkel nem tudok kapcsolatban lenni, mert kb minek. Oké, mutatós, de mégiscsak egy tök.

De ez mondjuk én vagyok.

2017. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!