Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Wartburg, Trabant kispolszki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wartburg, Trabant kispolszki és társai kocsikkal lehet még randikra menni, ha az embernek csak erre futja?

Figyelt kérdés

Nem mindenki akar hiteles több százezres kocsit, amit lehet hogy 10 évig is fizetni kell.

Tudom sok nőnek ez elvárás,hogy mindegy mennyi a hitel rajta de a külsőségek miatt jó ha van kocsi, mert abba jobb belelülni, mint a bkv-val közlekedni a nagy melegben.

Párszor megkaptam, hogy miért csak busszal járok.

Kőműves vagyok, de esténként ráérek.

esténként szoktam néha csajokkal találkozgatni.

Most akarok egy kocsit venni, de nem hiteleset, hanem egy olyat ami olcsó, és ki van teljesen fizetve.

Lenne itt még olyan nő, aki beülne egy wartburgba ha megismerkednénk, és ezzel mennék érte, és utána moziba?



2017. jún. 28. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha a műszaki állapota rendben van a kocsinak, miért ne? Ezek már retrónak számítanak. :-)
2017. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

28 éves kőműves szakmunkás fiatalember, aki nem iszik és nem dohányzik, pesten él.

Társkeresőn így lenne sikerem, ha mobil vagyok és van kocsim, tudok közlekedni és nem szorulok az esti járatokra,és nem kell a buszmegállóban várnom?

2017. jún. 28. 21:23
 3/16 anonim ***** válasza:
20%

Mikor fog végre elérni oda az emberiség, hogy túl lépjen a külsőségeken?

Nem csak a külső, anyagias világ létezik.


Egyébként meg minek kocsival menni randira? Letörik a lába az illetőnek, ha 2 km-t kéne sétálni?

2017. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Szia :)


Ha tiszta , tehát kiporszivozod a kocsit es egy ronggyal letorlod a műszerfalat, plusz kívülről is lepucolod.

Ergo tiszta a kocsid kívül belul, akkor semmi kifogásom nem lenne ez ellen! ;)

Ugyanez vonatkozik "nagyobb" márkájú kocsikra is nálam!

2017. jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

Persze, jajj de örülök :)

Párommal rendszeresen járunk Trabant - Wartburg találkozókra és sokszor rójuk az utcákat Trabival. Egy egyszerű kis Trabi... Szerintem nagyon jó választás! :)

Vannak akik kinevetik ezeket az autókat és valóban csak az eszmei értékük növekszik többnyire de imádnivaló kis gépek ezek. Aki kineveti vagy lenézi azzal nem érdemes foglalkozni. Azért vannak még normális lányok, emberek akik értékelik az ilyesmit! :)

2017. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Nekem eddig egyik barátomnak se volt kocsija, illetve az egyik az anyja kocsiját néha kölcsönvette. Egy kispolski vagy egy trabant meg tök menő, megnézik az emberek, ha ilyen kocsit látnak :D
2017. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Bence_ ***** válasza:
52%

Legfontosabb, hogy hiteles legyél.

Fogadd, szeresd, becsüld magad.

Ha ezek megvannak akkor a kisugárzásod is olyan, hogy egy talicskával ismehetsz.

Suzuki sokkal jobb konstrukció mint a felsorolt 3 autó. Szerintem olcsóbb is.

2017. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Akinek tényleg kevés a pénze annak se ezek a legjobb választás, főleg a fővárosban. Legaláb egyes golf, swift, vagy kadett... egy havi fizuból az is megvan, úgyis ötven az átírás maga.


De ha már így van még egy jobb bicikli is szerencsésebb ugyanennyiből.

2017. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg egy villanyautó,mondjuk egy Tesla hosszabb távon kifizetődőbb, mint egy akármilyen benzines vagy dízeles autó, mert szinte a semmiből fenn lehet tartani..
2017. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%

"Most akarok egy kocsit venni, de nem hiteleset, hanem egy olyat ami olcsó, és ki van teljesen fizetve."


Nem akarlak megbántani, de jó, hogy 28 évesen végre eljutottál idáig. Lehet lepontozni, de Wartburg-al csajozni sztem írtó ciki. És nem csak az a két véglet létezik, hogy Trabi vs 10 milliós BMW. Fogalmam sincs mennyit keresel (szakmunkásként gondolom nem olyan rosszul), de ennyi idősen már eljuthattál volna odáig, hogy legalább egy 800 ezres 4-es Golfot vagy G Astra-t vegyél magadnak. Egyáltalán nem nagy mutatvány. Én még csak 23 vagyok egyetemista, életemben dolgoztam kemény 4 hónapot diákmunkásként, de már tervezem egy félmilliás autó vételét a közeljövőben. Fogalmam sincs, neked eddig ez miért nem jött össze, ha - feltételezem - már évek óta dolgozol.

2017. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!