Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nőtől lehet hallani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nőtől lehet hallani, hogy a "mit nézel meg először egy pasin? " kérdésre azt válaszolják, hogy "a cipőjét". Miért olyan fontos a cipő, hölgyek?

Figyelt kérdés
Normál esetben ilyen válaszokra számítana ilyenkor az ember, hogy "a szemét", "az arcát", "a mosolyát", stb., ehelyett egy boltban vett dolog az, amire a nők először rápillantanak. Miért van ez? Komolyan előrébb való egy első találkozáskor, mint pl. az előbb felsoroltak?

2017. jún. 30. 12:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
7%
Talán ez jelzi, hogy szereti villogtatni a cipőjét (tehát "alfahím" gyanús), és pénzt is sikerült kuporgatnia rá (lehet hitelből, de ez csak a későbbiekben fog csak számítani).
2017. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%

Ember. Ha beleszeretnek a mosolyodba, akkor nem látják, hogy szandált vettél fel zoknival, ami rájuk nézve is gáz :D

30/f

2017. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
A részletekben van az ördög: de az összbenyomás számít!
2017. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

Én mint nő, én is sok csajtól hallottam ezt.

Én se értem. Én még a 4 évvel ezelőtti saját barna cipőmre se emlékszem, de párom igen :D

Én az arcát, magasságát, és alkarját nézem elsőnek, egyszerre :D

2017. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld nem csak az ismerkedésnél van ez.

Van egy hr-s ismerősöm ő is erről beszélt.

Mikor jön egy komolyabb beosztásra egy illető, az első a cipő, a második az öltözet, a harmadik az ápoltság és az összkép/megjelenés amit megnéz.

Nagyon sok ember bukott már ez miatt jobb állásokat.

Ha belegondoltok és van az ismerősi körötökben menedzser,vagy bankár, üzletvezető,vagy multiközép és felsővezető, akkor látni lehet(kivétel akik protekcióval vannak a melóhelyen), hogy mindegyik majdnem olyan mintha egy kaptafára készült volna.

magas sportos testalkat, fiatalos, lendületes, viszonylag jól is néznek ki, és adnak magukra.

Sajnos ennyit számít manapság a külsőség.

2017. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

Egyébként azért van ez, mert ez a látszat kora. Mindenkinek egy kicsit marketingesnek kell lennie, és előadni hogy ő milyen sikeres, milyen jól él, és milyen ambiciózus.

A facebook kora.

2017. jún. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

Ismerek olyan proletár melós családot akik nélkülöznek meg csóród, de egyetlen dologra nem sajnálnak kiadni 20 ezer forintot, egy márkás cipőre. De közben meg patkány kajákon élnek és csöves piát isznak.

Eddig totál nem értettem miért, hülye idiótáknak könyveltem el őket, de most hogy ezt a kérdést olvasom, talán mégis van benne valami amit csinálnak...

2017. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én fickóként is a cipőt nézem először, ha meg akarok "ítélni" valakit, akár, ha nőt kapcsolat gyanúval...

Nem a márkát, árát, hanem csak úgy...

:D

(Ruházatomban a cipő általában a drágább - minőségibb.)

2017. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a cipőt nézem először.

De eddig mindig azt hittem erre a mondásra, hogy azt nézik koszos-e, talán mert aki elhanyagolja a cipőjét, az másban is rendetlen.

2017. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sok mindent elarul az emberrol a cipoje. Nem feltetlenul azt nezi az ember, hogy mennyire draga. Inkabb a stilus, a tisztasag, hogy mennyire hivalkodo, stb...
2017. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!