Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt ti mivel magyaráznátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt ti mivel magyaráznátok, hogy egy csaj nem volt velem hajlandó táncolni egy buliban, de egy 40 körüli csávóval viszont igen?

Figyelt kérdés
Én 21 vagyok, a csaj pedig 18-20 közöttinek tűnt, egyedül a nevét sikerült megszereznem tőle. Többször is odamentem hozzá táncolgatni, de mindig elzavart. Először azt mondta, hogy nagyon jó beszélőkém van, és jól táncolok, de még nincs hangulatban, és egyedül szeretne táncolni, majd fél óra múlva menjek vissza. Többször is még idő előtt odamentem hozzá hülyéskedve, hogy letelt a fél óra, majd a fél óra letelte után szintén. Először simán csak lepattintott, hogy még nem telt el fél óra, aztán amikor tényleg letelt, akkor a barátnőit (akik egyébként dagik voltak, ő viszont nagyon szép vékony csinos visszafogott) küldte rám, hogy nem érdeklem őt, ne nyomuljak, egyszer pedig mér azt mondta, hogy barátja van (400% hogy kamu). Úgy gondoltam, hogy mindegy, van még elég csaj a buliban, úgyse megfektetni akarom őket, csak egy jó táncot valamelyikkel. Az egy dolog, hogy táncoltam is valakivel, akire később rément egy 35 körüli csávó, és engem onnantól le se sz@rt a csaj. Aztán visszamentem ahol a másik csajjal találkoztam, ő pedig egy 40 körüli palival táncolt. És mielőtt azt mondanátok, hogy ronda vagyok... hát nem így van. Miért inkább az idősekkel táncolnak a buliban? Lehet, hogy a látszat csalt, de mindkét csaj okosnak, és visszafogottabbnak tűnt, nem annak a tipikus pénzre hajtó csajnak.

2017. júl. 2. 03:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy az esete, nem tetszettél neki, nem akar veled ismerkedni,megismerkedni. Tudomásul kell ezt venni kisöregapám. Neked se tetszik minden lány aki él és mozog, nem de ? Idézlek : "akkor a barátnőit (akik egyébként dagik voltak".

18-19 éves kis csitrik, cccc, persze, hogy tetszik nekik az öreg faszi. Le se sz a r nám őket a helyedben, kis hülye ..csák.

2017. júl. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
* de az is lehet, hogy apa komplexusosak.
2017. júl. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jól mutasd meg neki, és szedj fel egy hetvenéves nőt.
2017. júl. 2. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Mert egy kifiu vagy neki meg érett ferfi kellett
2017. júl. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És mit értesz érett férfi alatt? Van saját kocsim, van munkahelyem, van egy jó baráti köröm, sportolok, élem az életet, ismerkedek... Mivel tud többet egy sörhasas öreg őszülő fószer, mint egy fiatal srác? Azzal jobb, hogy valszeg neki a csaj tényleg csak arra kellett, hogy felhúzza?
2017. júl. 2. 05:42
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerinted a 35 meg a 40 eves ferfit nem kuldte el aznap este ot masik lany, mielott valaki horogra akadt nekik? Elarulom h de. Es akik elzavartak oket masnap borzadva meseltek a baratnoiknek h milyen idos ficko nyomupt rajuk es h eleguk van ebbol. Az elet nagy igazsaga: a nok nem egyformak. Bizz bennem, vitatkoztam mar eleget mas nokkel ferfiakrol, hazassagrol, nemi szerepekrol h tudjam h ez igaz. Most nem volt szerencsed, de legkozelebb majd lesz.


Azt irod h ezek okosabb, nem penzre hajto lanynak tuntek. Akkor meg ott lehetett a kutya elasva, h nehany lany ugy taktikazik h a fiatal ferfiak ugyis csak kalandot akarnak, ok viszont nem szeretnenek egy ujabb strigula lenni, az idosebb az talan mar nyugodtabb. Hogy ki hany eves azt szemelyi nelkul ugysem tudod megmondani, egy jo frizuraval es kello mennyisegu arcszorzettel barki kinez harmincnak. Ez most egy ilyen nap volt, ne vedd magadra.

2017. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#6: Jókat írtál, de azért gondold át.. Te sem gondoltad komolyan, hogy egy 18-20 éves lánytól egy "lenyugodott" 35-40 éves pasi komoly kapcsolatot akar egy DISZKÓBAN..... Ezek a pasik örülnek, mint majom a farkának, hogy felszednek egy 0 IQ-s picsuszt egy ilyen helyen.
2017. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 A te verziod a valoszinubb, ez ketsegtelen. Csak probaltam kitalalni h mi jarhat azoknak a lanyoknak a fejeben, akik a kerdezo szerint nem tuntek picsusznak, aztan megis... Azt tovabbra is tartom, h a 35nek kinezo ferfi lehet csak 28, es igy maris nem olyan felhaborito, h ramozdult egy 24nek kinezo 18 evesre.
2017. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy nem tetszettél neki.

Ezt nem feltétlenül kell megmagyarázni, egyszerűen csak nem voltál szimpi, és kész. Neked nincsenek olyan emberek, akikre először ránézel, és máris antipatikusak, pedig még nem beszéltetek egy szót sem?

Az, hogy utánad meg kivel kavar, az csakis az ő dolga.


21/L

2017. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De épp ezaz, hogy beszélgettem is vele, megnevettettem, mondta, hogy jó dumám van, nevet cseréltünk... na mindegy igazából már nem annyira érdekel a dolog, csak furcsálltam.
2017. júl. 2. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!