Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretik-e a nők az e-sportoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik-e a nők az e-sportolókat?

Figyelt kérdés
2017. júl. 2. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt az első komolyabb kapcsolatom és ezért hagytam végül el.
2017. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én szeretek játszani, párom szintúgy, gyakran szoktunk is, de nekem az e sport nem fér bele, az teljesen más kategória.
2017. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Én szeretek játszani, nagyrészt fiú barátaim vannak, belevittek a jóba.:D A volt párom is ilyen volt, semmi túlzás vagy valami, csak szeretett este pár órára leülni egyedül, vagy a haverokkal ökörködni, nem ment sem a kapcsolatunk, sem más rovására.


Nem fog tetszeni, amit írok, de csak azok a rózsaszín világban élő pîcsák hisztiznek azon, ha a párjuk ilyesmivel játszik, akiknek életében nem volt a kezében kontroller és hasonlók és soha sem röhögtek egymás szerencsétlenkedésén, vagy dolgoztak csapatban, hogy bekerítsék az ellenfelet. Baromi jó buli tud lenni és egyáltalán nem káros, ha meg az, nem az eszközzel van a baj, hanem a gyenge önkontrollal, ami játék nélkül megjelenne láncdohányzásban, adrenalinfüggőségben,alkoholizmusban, vagy bármiben, amire rá lehet függeni.


Szóval én szeretem, nem tudok ott ülni előtte fél napot, de arra a kis időre jó. És anno sokat játszottunk a párommal is. Meg szurkoltam neki a háttérben. Aki ért az adott játékhoz, annak nézni sem a "mi ez a hülyeség" kategória, hanem pl kedvére fikázza a másik taktikáit, beleüvölt, kárörvend vagy épp gratulál... :D Csak maradjon meg a játék szintjén. Ugyanez a szerencsejátékkal, hatalmas élmény volt a VB-t tippmixekkel a kezünkben végigizgulni és szurkolni a volt párommal.:) Volt, hogy jött, volt, hogy buktunk párszáz forintot, de megvolt a hangulata és a kis dilemmák, hogy na most kire tegyünk és miért, mik az előzmények, kik állnak fel épp...


Bele kell csak rázódni, aki benne van, az érti és élvezi. Aki nem, az meg össze-vissza pofázik.

20l

2017. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem talalkoztam meg sosem, aki ezt komolyan csinalta volna munkaszinten, igy fogalmam sincs, mennyi idot venne el a kapcsolatunkbol. A jelenlegi parom is este 9-ig dolgozik, tul sok idonk nincs egymasra csak hetvegen, ha kb ennyi idonk lenne egyutt, egy e-sportoloval sem lenne bajom. Alapvetoen a jatekokkal nincs gond, hobbiszinten mindkettonk jatszik valamilyen jatekkal.
2017. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3-ik végre egy lány aki ért is a témához,az exemnek volt az a mániája hogy aggreszivé tesz,ennek ellenére amikor kijárt volna neki egy atyai pofon akkor se adtam neki.
2017. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Kb annyira mint a pasik a Shopping függő csajokat, akik 5 óra alatt vesznek meg egy pár cipőt.


Na szerinted ?

2017. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szeretem a hagyományos táblás társasjátékokat, több párom is szívesen játszott velem, de ezek tényleg TÁRSASjátékok. Szóval alapjában véve a játékokkal felnőttként sincs gond szerintem.


Az e-sporttal szerintem az a fő gond, hogy magányos hobbik. Kicsi az esélye, hogy a párod azonos szinten van veled, így együtt nem tudok játszani, az e-sportolónak meg elég sokat kell gyakorolni. Szerintem attól, hogy a számítógépes játékot e-sportra kereszteltük, nem lett vonzóbb a nők szemében, főleg nem azokéban, akik már a __FELNŐTT__ kapcsolati rovatba tartoznak tényleg.

2017. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"amikor kijárt volna neki egy atyai pofon akkor se adtam neki"


Milyen nemes.

2017. júl. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem igazán, kivéve ha már elég nagy sztárrá nőtték ki magukat, és...
2017. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Milyen kő alatt élek én, hogy meg kellett néznem, mi a manó az az e-sportoló...
2017. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!