Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randimaskepp.hu és hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randimaskepp.hu és hasonló konkrét randikat szervező oldalakkal, ehhez hasonló programokkal van valaminek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Mivel a tinderből, online társkeresésből kezdek teljes mértékben kiábrándulni, hiába gondolom magam normális hátterű, az élethez normális hozzáállással rendelkező huszonéves srácnak, egyszerűen sehogy nem akar összejönni egy normális párkapcsolat. Emiatt gondoltam arra, hogy valami másba bele kellene vágni, és ezeken a random programokon gondolkodom. Bulizni nem szeretek, ott szerintem, ha akad is normális lány, nem lehet normálisan beszélgetni a hangzavarban, plusz 5 srác jut kb. egy lányra. Próbáltam már azt is, nem volt sok siker.

Szóval az ilyen randiszervező programokban gondolkodnék, huszonévesek mennyire járnak ilyen helyekre? Ha nem a címben szereplő oldal, akkor melyik ilyne oldal vált be? Főleg 20-25 éves aktív, sportolni szerető lányokkal ismerkednék.

Jöhet kerékpártúra, gyalogos túra, hegymászás stb. Ki tud ilyenekről?



#ismerkedés #program #Tinder #randi szervezés
2017. júl. 3. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Facebookon lehet szűrni sporteseményekre a közeledben. Hajrá
2017. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak azzal nem feltétlen vagyok előrébb, ha sporteseményen nézem őket, ha nincs lehetőségem beszélgetni velük. Meg nem tudom, mennyire ismerkedni akarnak olyankor, az azért nem ugyanaz.
2017. júl. 3. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!