Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen számonkérést tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen számonkérést tudtok ajánlani egy olyan nő számára aki nem írt vissza társkeresőn?

Figyelt kérdés

Társkeresőn egy olyan nőre ráírtam, akit szoktam látni látásból az utcán (szerencsére nem nagy városban élünk, így kicsi a világ)

Úgy gondolom, hogy ha nem vagyok neki szimpi, akkor azt is megírhatná, ennyivel tiszteljen már meg engem!!!

Szóval oda szeretnék menni hozzá kicsit számonkérni, hogy miért nem volt képes ennyire tisztelni. Börtönbe nem akarok azért kerülni, szóval testi sértést nem akarok alkalmazni, de azért valahogy elmondanám ezt neki. Mit mondajak neki, hogy kérjem számon tiszteletlenségét?


2017. júl. 4. 19:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%
Semmilyet. Joga van nem válaszolni.
2017. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd békén, elhiszem, hogy rosszul esett, de nem köteles válaszolni.
2017. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Egy fiatalnak joga van nem átadni a helyet egy öregnek, ennek ellenére ilyen esetekben sokszor mondják, hogy fiam ad már át a helyedet az öreg néninek...
2017. júl. 4. 19:24
 4/38 anonim ***** válasza:
94%

Jogosan azt lehet számon kérni akinek van vállalt elszámolási kötelezettsége. Neki nem hiszem, hogy van erről papírja.

30/f

2017. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
93%

A fiatalnak pedig joga van azt visszautasítani, ha úgy akarja.

30/f

2017. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
5. Nyilván joga van, de nekem is jogom van megmondani a véleményem...
2017. júl. 4. 19:26
 7/38 anonim ***** válasza:
92%
Neked jogod volt neki írni, neki meg joga volt nem válaszolni.Attól, hogy te látod az utcán, az még nem kötelezi arra, hogy választ adjon neked.Röviden, tömören, ahogy az 1-es írta, semmilyet.
2017. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
94%

Es mit kersz szamon? Hogy nem irt vissza, most komolyan?

Ezert utalom a tarskeresoket, az ilyen elmebetegeket nem lehet kiszurni. Ha meg visszair, hogy "nem tetszel, mert...", akkor meg az lett volna a baj, 1000%.

2017. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
7. Nem fogom annyiba hagyni hogy az önbecsülésemet valami kis nőcike megsértse!!!!!!
2017. júl. 4. 19:31
 10/38 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd békén, te gyökér.
2017. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!