Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megkívántam az egyik lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkívántam az egyik lány haveromat. Mennyire lennék szemét, ha így rámozdulnék?

Figyelt kérdés

Adott egy lány, pár hónapja már ismerem, jóban vagyunk már egy ideje. Az utóbbi időben nagyon megkívántam, eddig is szép nőnek tartottam, de mostanában nem tudok szinte nem arra gondolni, hogy egy hatalmasat szexeljünk végre. Azt tudom, hogy van egy srác, akivel randizgatnak. Mesélte, hogy még nem tudja, mit akar tőle és mennyire lesz belőle komoly dolog, de szerintem később már nem lesz rá emiatt lehetőségem...


Jövő héten tervezünk a többiekkel egy kis kiruccanást pár napra, ő is ott lesz (a srác nem). Mennyire lennék gusztustalan, ha kicsit tovább mennék, mint amit egy haver megtehet? Laza csaj, de nem egy ribnc, nem akarom elszúrni az alakulóban lévő kapcsolatot sem, meg nem tudom, ő mit szólna (vagy hogy elmondaná-e majd a srácnak, bár ez csak az ő szemszögéből fontos).


Mi legyen?


2017. júl. 8. 00:35
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
ne vacilálj mert elviszik előlled aztán bánhatod hogy nem húztad meg
2017. júl. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Szemet nem lennel, de ha normalis lany akkor lepattint. Legalabbis en mar nem foglalkoznek masokkal, ha alakuloban lenne valami massal. Ha komolyan terveznel vele, akkor hajra, mert akkor meg elgondolkodhatna a lany is, hogy inkabb teged valaszt, de egy darab szexert nem erne meg neki sem. A kapcsolatotok tovabbi viszonyarol is csak a sajat nevemben tudok nyilatkozni, ha egy haverom ram mozdulna, de visszautasitom, en tudnek ra tovabbra is haverkent nezni es ugyanugy joban maradni, ha o is kepes felnott modon elfelejteni a "beegest", de mas meg lehet mashogy reagalna es kinosnak erezne a tovabbi haversagot.
2017. júl. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Figyelembe véve kifinomult stílusod, és érett gondolkodásmódod, szerintem azt kellene csinálnod, hogy átmész s tini párkapcsolatok rovatba ahova kb való vagy
2017. júl. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Normális csaj nem fog veled egy jót kefélni.

Akkor se, ha nincs alakulóban semmi.

Viszont elég valószínű, hogy itt befellegzett a haverságnak is. Kevés csaj akar olyan haveri, aki így áll hozzá, hogy "nem baj, hogy van pasid, csak egyszer megb.aszlak, de másra nem kellenél".

2017. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ha a helyzet úgy hozza (pl egyik este kicsit többet isztok a kelleténél, vagy jobban szórakoztok), egy próbát megér.. max lepattint, de te mondhatod másnap hogy ne haragudjon, mert nem voltál magadnál :)
2017. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Nincsenek együtt a sráccal, úgyhogy nem gáz. Viszont valószínűleg ő nem lenne benne, a lányok olyanokkal szoktak barátkozni, akik nem jönnek be nekik külsőre.
2017. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%

Nekem ez annak idején bejött, kb hasonló volt a sztori.

Jókat szexeltünk.

Akkor lenne gáz, ha már régebbi barátság lenne, de így még belefér.

Az előttem lévő bohócokkal meg ne foglalkozz, ezek nagyon értenek mindenhez :D

2017. júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Többet szóba se állnék veled a lány helyében 😁
2017. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Közel sem biztos, hogy lefekszik veled.

Ha te bepróbálkozol nála, onnantól csak az ő döntése és felelőssége, hogy igent mond, vagy elutasít arra hivatkozva, hogy alakul neki a kapcsolata.


21/L

2017. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!