Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki hozzám hasonlóan büszkén felvállalja a rondaságát illetve, hogy nincs barátnője?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, de amikor ezzel kapcsolatban megvetően csodálkoznak, mindig jól tudok érvelni, az emberek megértik a helyzetemet és büszkén fel tudom vállalni a sikertelenségemet. Ha megkérdezem tőlük: "Te ilyen arccal, 170 magasan hogyan kezdenél hozzá a csajozáshoz?"...akkor legtöbbször csak nyelnek egy nagyot, hálát adnak az égnek, hogy nem ilyen törpének születtek és igen.... Elismerik, hogy én qrva hendikepben vagyok csajozás téren és belátják, hogy semmi okuk a megvetésre. Ha belegondoltok, rengeteg tök átlagos testalkatú pasi (+180, +80 kg) is szenved a társkeresésben, akkor mi olyan meglepő, hogy egy hozzám hasonló 170 mély ~55 kg-os nyikhaj huszonéves gyerek nem sikeres a csajozásban? Igen nekem vannak nyomós érveim lennének a csalódottságra (mégsem teszem mert már csak dacból is de büszke vagyok) ellentétben más pasikkal, akik teljesen átlagos külsővel is csak sírnak és gyűlölködnek, ahelyett, hogy csak egy kicsit is összeszednék magukat és kamatoztatnák azt, amit a genetika adott nekik (magasság, férfias alkat amivel kicsi kondiznak és egyből sikeresek lennének).

2017. júl. 9. 13:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
En is hasonlo meretu cipoben jarok mint te :) en nekem se volt meg baratnom de sosem rinyaltam senkinek hogy jaj milyen szerencsetlen vagyok mivel vekony vagyok es az arcom se szep ! Neha orulok hogy nem volt meg senkim hisz elnezve azokat akiknek baratnojuk van folyton csak panaszkodnak hogy a tokom ki van vele meg hasonlo akk igy rakerdezek hogy akk miert vagy vele! Altalaban a tobbsrg azert mert fel hogy egyedul marad es nem talal mast! Sosem voltam az aki most men es akk na most megyek es elvesztem meg ilyenek! Nekem szanalmas ha valaki igy all hozza! Az ilyenek altalaba eroszakosak es sik hulyek!
2017. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Te is nyugodtan edzhetnél és pl. fejleszthetnéd a stílusodat (csomó "nyikhaj gyerek" sikeres a nőknél, mert van személyiségük és mernek kezdeményezni), szóval nem sokkal jobb a siránkozásnál, amit most csinálsz.
2017. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
Szeretnél egy "rondabüszkeség-felvonulást" esetleg? :-)
2017. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
"szóval nem sokkal jobb a siránkozásnál, amit most csinálsz" - Tulajdonképpen ezzel sem csinál mást, ez is siránkozás. :-)
2017. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%

Rohadtul nem vagyok büszke rá és még kevésbé örülök neki, de szintén ugyanezt szoktam mondani.


-Van barátnőd?

-Ilyen pofával? Mit gondolsz?


Erre jönnek az ilyen sablon dumák még nőktől is, hogy "minden csajnak más jön be", meg "majd megtalálod, aki neked kell" és egyebek. Ééérdekes módon amikor én elkezdek arra utalgatni, hogy én neki akarok bejönni és ő kell nekem, akkor hirtelen vészfék, egyíves megfordulás és nyélgáz következik, és eddig tartott a beszélgetésünk. Azt gondolnám, hogy ez a fajta önironikus előadás vonzó lenne, de az élet nem ezt bizonyítja. Mindez úgy, hogy egyébként mutattam itt pár nőnek képet magamról és azt mondták, hogy nincs velem baj, szóval még vadidegenektől se várjon az ember őszinteséget.


Különben én 173 centi vagyok, de szerintem a 170 se az a magasság, amivel veszve van minden. Annak meg örülj, hogy vékony vagy. Én dagadt vagyok (nem amerikai szinten, de van hasam korrektül), és így sem kellek senkinek. Sovány, lapos srácokat viszont tömegével látok az utcán barátnővel.

2017. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
Igen, minden fasságot büszkén fel kell vállalni. Minél furább vagy, annál jobb! Ha így folytatod, még libsi is lehet belőled!
2017. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Mi közöd Tőle ***** válasza:
65%
Gyerekek... én nem vagyok csaj, de egy képet küldhetnétek, mint büszke "rondák".
2017. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem 170 cm nem olyan alacsony, szerintem lehet találni párt. Küldjetek képet mi az a csúnya, nem hiszem hogy annyira rondák vagytok, hogy ennyire kétségbe kell esni. Én nő vagyok 28 éves
2017. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

Bocsi, én már elég embernek küldtem képet magamról, nagy eséllyel ti ketten is kaptatok már tőlem. Mindenki ugyanazt mondta: nincs velem semmi baj, igénytelen sem vagyok, csak a stílusom nem fog mindenkinek bejönni. A szakállamat fele-fele arányban dicsérték és húzták le, ami teljesen reális, az öltözékem is ugyanezt mutatta. Meglepődtem, hogy senki nem mondta, hogy valóban kövér vagyok (nem is vallom annak magamat, de a társadalmi elvárásokhoz mérten annak számítok). Ennek ellenére: "nincs velem semmi baj". Ismételten: az élet baromira nem ezt mutatja. Társkeresőn 23 levélre kerek nulla válasz érkezett (kettő igencsak "csúnyácska" lányoknak címezve, akiknél biztos voltam, hogy legalább beszélgetésig eljutunk), élőben pedig mindig a fentebbi két mondatot kapom. Az is tény, hogy társaságba nem járok, szóval az általam a való életben megismert nők száma 0-3/év, úgyhogy egyrészről nincs min csodálkozni, másrészről viszont ez eddig is 17 IRL visszautasítást jelent 24 év alatt. Olyan pedig a világon nincsen, hogy 40 nőből egynek se tetsszek még annyira se, hogy randiig eljussunk, miközben "nincs velem semmi baj".


Szóval most már ezért nem spammelem a fotómat, de köszi, hogy segíteni próbáltok (vagy ha csak kíváncsiak vagytok, akkor azt).

2017. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Simán előfordulhat rossz személyiséggel, nulla erőfeszítéssel, társasági kalibrálatlansággal, stb.


Persze a külsőre fogni mindent és azon agyalni, hogy pl. legyen-e szakállad vagy sem, sokkal könnyebb, mint a problémák legmélyére ásni.

2017. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!