Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A gimis szerelmem megházasodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gimis szerelmem megházasodik mit csináljak?

Figyelt kérdés
A gimiben nagyon szerelmes voltam egy lányba. Mindent megtettem volna érte, tényleg szerettem. Sajnos a kavaráson kívül nem történt több köztünk. Az érettségi után még párszor beszélgettünk facebookon ill. találkoztunk véletlen egy szórakozóhelyen, de sosem hívtam el randizni. Régóta terveztem már, hogy randira invitálom, de nem tettem. El akartam mondani neki, hogy mennyire szerettem, aztán most láttam ma facebookon hogy megkérte a kezét a pasija. Tudom, hogy elkéstem, de nem akarok úgy meghalni, hogy nem mondom el neki az érzéseimet. Tudom, hogy nincs már esélyem, de mit tehetek már? 26f
2017. júl. 9. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mond el neki ezt az egészet úgy ahogy van. :) Hidd el. Könnyebb lessz a szívednek.
2017. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod hogy nincs esélyed akkor sztd mit tehetsz? Tovább lépsz!

N25

2017. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Írd ki magadból egy papírra, aztán égesd el és kész.

Egyébként eléggé szánalmas rád nézve, ha még mindig ezen a csajon rágódsz, miközben gyáva voltál lépni és elhívni randizni. Késő bánat. De eszedbe ne jusson neki elmondani személyesen. Már elkéstél ezzel.

Zárd le szépen a múltat és foglalkozz végre a jelennel és ne a múlttal.

26 éves vagy, már rég boldog párkapcsolatban lehetnél, ha nem tököltél volna ennyit.

2017. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Még sose voltál szerelmes.

Ez vonzalom. Elmondhatod neki, de ő... hát kicsit más szinteken mozog mint te e téren.


Remélem sokat tanultál ebből.

2017. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
26 éves vagy. Gondolom, a lány is kb. ennyi. Igazán sokáig várt rád!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2017. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 7 év alatt nem hívtad el randizni, akkor annyira nem lehettáé oda érte :) Jobb, ha nem szólsz neki. Mindekettőtöknek kellemetlen lenne.
2017. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy looser. Most komoly dolognak tűnik, de mikor ott állsz előtte, akkor rájössz, hogy éppen valami nagyon szánalmasat követsz el. És ő sem fogja érteni, 5 éve még lehet, hogy lett volna értelme, most viszont...
2017. júl. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Én is így vagyok, Kérdező, de az én szerelmem még nem házasodik.

És ha igen? Akkor se kell kétségbeesni. Tudod te, hogy manapság a házasságok mekkora bődületes hányada végződik válással? Hatalmas. Ha valóban az a lány a te Igazid, akkor tönkre fog menni a házassága. Ha nem ő az, akkor mást kell keresned, mert nem ezt a lányt szánták neked.

2017. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Tanulj az esetből.


Méghozzá azt, hogy máskor nem tökölsz x éveket, hogy aztán végül arcra ess, hanem teszel a dologért, amint csak lehet!

2017. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom---

el kell fogadnod ezt,legközelebb ha találsz valakit mond el,vagy írj neki 1 levelet az érzéseidről,és hogy szereted őt!


El kell engedned Őt,legyen boldog a pasijával,ne avatkozz a kapcsolatukba bele!

Fel a fejjel,van sok Nő akit még szerethetsz! 30N

2017. júl. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!