Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves Férfiak! Leírnátok, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Leírnátok, mi mindent tennétek meg azért, hogy megszerezzétek a kiszemelt hölgyet, akit nagyon szeretnétek komoly párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2017. júl. 10. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Már semmit.
2017. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

helyzetfüggő, de volt 1 lány akit anno meghódítottam, ott elég sok dolgot kaptam a sorstól a kezembe (végül nem lett semmi, mert nem álltam készen egy kapcsolatra)

még mai napig emlékszem a mosolyára amikor először megláttam :)


ma nem tudom mit tennék meg, ha tényleg olyat találok aki az igényeimnek megfelelő, akkor azért nem adnám csak úgy fel :) de nem is erőltetném rá...

2017. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Nőként írok, de szerintem abszolút nem kellene semmit tenniük, amit arányaiban a nő sem tesz. Egyszerűen kellemetlenül érzem magam, ha egy férfi kiszolgál meg harcol miattam, ha én nem adok semmit bele a dologba. Viszont ha lehozom a csillagokat, értelemszerűen úgy fair, hogy a másik is bármeddig elmenne értem.


Szép dolog a szerelem, de nem a középkorban vagyunk, ahol a lovagnak erősen be kellett nyalni, hogy meggyőzze a hercegnőt, aki semmit sem tett.

2017. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Bármire, de tényleg, szó szerint bármire képes lennék érte, amit kér. Kezembe nyomhatja a "feltételek" listát, és gondoskodnék arról, hogy mindegyik pont ki legyen pipálva.


A gond ott kezdődik, hogy ezt egyik valaha volt, ill. leendő kiszemelttel sem fogom tudatni.

Ennek oka pedig az, hogy az első gondolatom, hogy ugyan mit tudnék adni egy olyan hölgynek mint ő / mit akarhatna egyáltalán egy olyan hölgy mint ő, egy olyantól mint én.

2017. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Annyit amennyit a nő is megtesz, oda-vissza kell működnie ugyanis. Adok-kapok!

Nem egy trófeát, nyereményt szeretnék, hanem egy társat!

2017. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

#3

"Szép dolog a szerelem, de nem a középkorban vagyunk, ahol a lovagnak erősen be kellett nyalni, hogy meggyőzze a hercegnőt, aki semmit sem tett."


Pedig egyre jobban így van, ma már a nők szinte semmit sem tesznek, a férfinak kell minden tekintetben pedáloznia. Kivétel persze ha sztár, mert akkor a nők is pedáloznak.


#5

"Nem egy trófeát, nyereményt szeretnék, hanem egy társat!"


Sok férfi így gondolja, ezért egyedül is maradnak, ugyan is... olvasd fentebb.



Egyébként én már egyre kevesebbet tennék meg, mert látom hogy nincs értelme, sem haszna. Ezért csak addig megyek, hogy találkozunk, kis eszem iszom, de csak kicsi, kedves vagyok, érdeklődő, meghallgatom.

De semmi komolyabb erőfeszítés, mert már megtanultam hogy a vége úgy is a talonba rakásom, vagy az egyszerű eltűnése a lánynak, vagy hasonlók.

2017. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Fiatal koromban megtanultam, hogy semmit sem ér nőknél, hogy mit teszel értük, a kedvesség/segítőkészség/udvariasság mind-mind tökéletesen hidegen hagyják őket, ha amúgy nem jössz be nekik. Úgyhogy manapság nem csinálok már semmit sem, "megszerzés" céljából. Egy nő vagy egyértelmű jelzést ad, hogy kellek neki, vagy semmi sincs részemről.
2017. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Seemit 50 esf
2017. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy amennyit kűzdök annyival kerülök tàvolabb tőle ilyen esetben a kockulás az egyetlen megoldás számomra
2017. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, ha nem kellek neki, akkor megyek tovább.


28f

2017. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!