Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 22 évesen nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 22 évesen nem volt még sosem barátnőm, se csókolózás, se ölelés, semmi, akkor van esélyem, hogy lesz valaha?

Figyelt kérdés

Én szeretnék már nagyon, de az ismerkedés nem az erősségem.:/ Valószínüleg ez az oka annak, hogy sosem volt.

Hogy találjak lányt? Mert már nagyon szeretnék, de olyan lehetetlennek érzem azt hogy lesz valaha is.:(


2017. júl. 13. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
9%

A nők 99%ánál kizáró dolog a szüzesség 15 felett.

Persze meg lehet találni azt az 1%ot (nekem sikerült), de nem lesz könnyű.

Ne görcsölj rá, ennyi.

2017. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%

Nem akarlak elkeseríteni de én is feltettem már ezt a kérdést magamnak amikor 21 éves voltam, és elmondom hogy azóta sincs barátnőm, se ölelés, se szex, egyedül csók az ami összejött nekem még 19 éves koromban amikor részeg voltam egy szórakozóhelyen szintén csaj miatt volt, csalódást okozott és alkoholba öltem bánatom és akkor egy vadidegen csajjal smároltam, de abból sem lett semmi.

Nézd a remény mindig megvan, nem egy olyan ismerősöm van aki külsőre sem előnyös, ismerkedés se az erőssége és 28-32 évesen találtak rá párjukra, ráadásul nem is rossz nőről van szó. Olyat is ismerek aki 27 évesen talált rá élete szerelmére és neki előtte sosem volt nővel, plusz ő fogyatékos valamilyen szinten, nehezen tud beszélni ez a legnagyobb baja, pontos betegségét nem tudom, de nála javarészt ez volt egy hátrány mégis lett barátnője.


Feladni nem szabad, nekem is mondták már, tudom hogy ez nagyon nehéz én is nap mint nap görcsölök ezen mert engem is zavar hogy sosem jött még össze, nagy ritkán ha tudok nyitni egy nő felé és elkezdjük az ismerkedést, beszélgetést, jóba leszünk, valahol mindig megakad a dolog és fuccs az egésznek.

Megsúgom rajtunk kívül nagyon sokan vannak ebbe a helyzetbe 18-25 év körüliek, tudom hogy ez nem vigasztal, de legalább tudod hogy nem csak te vagy egyedül ilyen helyzetbe.

Ha esetleg már elmúltál 30 és akkor is itt leszel akkor már aggódhatsz jogosan.

2017. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!