Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Utcán, tömegközlekedésen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán, tömegközlekedésen nem szokás Magyarországon csajozni, csak facebookon és neten meg ritkán discoban?

Figyelt kérdés
2017. júl. 13. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
És a nők szerint, még ott sem szabad...
2017. júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen féle csajozésról van szó. Pl disco-ba tönnyire csak testi vonzalom alapján lehet többnyire csajozni, hosszú kapcsolatra nagyon kicsi az esély. Viszont egy utcai ismerkedésből mér általában sok kiderül, személyiségből is, nem csak a külső, ami megfoghatja a másikat. Ha csak alkalmi csajozéstbakarsz, akkor a bulik a legjobbak erre, ha meg barátn_tbszwretnél, akkor a sima szóbeli ismerkedés, legyen az vonaton, vagy utcán, ami hatésosabb, aztán facebook-on szokés folytatni. Ha meg eleve facebookon próbálkozol, akkor nagy az esély, hogy vissza se igazolnak, vagy letiltanak.
2017. júl. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
De, elég sokan csajoznak utcán, buszon, vonaton, metrón stb... nem tudom miért gondolod, hogy nem.
2017. júl. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kinek milyen szokásai vannak...

Én sem szoktam csajozni, de ha valaki megtetszik, akkor nem érdekel hol vagyunk, odamegyek hozzá. (Nyilván 10-ből 6-7-szer elhajtanak, de ez más kérdés.)

2017. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
velem már többször volt h metrón, buszon elkezdett szemezni egy csaj. volt h odamentem és elkértem a számát, de volt h ő jött oda. najó, olyan még csak 1-szer volt, de az is vmi.
2017. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az utcán, tömegközlekedésen is lehet, csak nem mindegy, hogyan. Én pl. reflexből szelektíven figyelmen kívül hagyom, sőt, van, hogy észre sem veszem, ha rám dudálnak autóból csajozási céllal, vagy rám fütyülnek, vagy idióta szövegekkel odaszólogatnak. Tehát mondjuk nem ez a megfelelő mód.
2017. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Általában discoban, vagy olyan oldalakon amik kifejezetten erre a célra vannak.. a facebookon nem szeressék..
2017. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem úgy van, hogy utcán, tömegközlekedésen sietnek, nem állnak szóba idegenekkel meg furcsa, discoba táncolni járnak nem pasizni, facebookon gáz ráírni ha élőben nem ismered, neten is gáz csajozni mert akkor élőben nem megy, tehát akkor végülis marad normális barátnőszerzési helynek a suli és a munkahely, kivéve ha nagyon átlag felett néz ki az ember hogy mindenhol be tud csajozni?
2017. júl. 13. 22:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem vagyunk egyformák. Nem zárkózom el az utcán sem egy megfelelő módú ismerkedéstől megfelelő időben, de mondjuk nem akkor, amikor reggel 7 és 8 között munkába sietek és ha csak 2 perccel késem le a metrót, az negyed óra késést jelent a munkahelyemről, mert még egy nyári menetrend szerint ritkított buszt is el kell érnem. De például ha munka után hazafelé már nem rohanok sehova, nem zárkózom el, ha megfelelő módon szólítanak meg, akkor sem, ha éppen könyvet olvasok, csak ne "tahómunkásember"-stílusban tegye, aki így próbálkozik, és ne akarja egyből a telefonszámomat, mert hajlamos leszek más számot megadni egy idegennek, akiről nem tudom biztosan azt sem, hogy nem egy telemarketing listába kell-e neki ismerkedés ürügyével. :-)
2017. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#7


Discoban hogy? Elég nehéz úgy ismerkedni, hogy rajtam kívül mindenki kottarészeg.

2017. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!