Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legkedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legkedvesebb külsejű csajok is a legnagyobb bohócokhoz vonzódnak?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez a Dee Devlin ( [link] ) miért pont a világ egyik legnagyobb bunkójával, Conor McGregor-al tudott összejönni, de 100 emberből sztem 95 nem mondaná meg, hogy egy ilyen kaliberű pasija van. Még csak nem is az az ostoba modellpi**a kaliber, akit automatikusan egy focista/sportoló mellett tudnánk elképzelni, hanem üzletasszony és kifejezetten elegáns/kedves megjelenésű. Amikor olvastam, hogy ez a barátnője annak a szakállas bohócnak nem hittem a szememnek.

Ti ezen képek alapján el tudnátok képzelni, hogy ez a nő egy olyan emberrel éli az életét, aki dollármilliókért véresre veri az ellenfelét és a sajtótájékoztatókon játssza az agyát/csinálja a balhét?

[link]

[link]

[link]



2017. júl. 15. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Naponta több ilyet is látok. Némelyik lánynak akkor ordas nagy tahó a pasija, hogy már én szégyellem magam. Őszintén szólva ez is olyasmi, amit soha az életben nem fogok megérteni, de hát manapság elég sok ehhez hasonló furcsaságot látni.


24/F

2017. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elsőre tetszik neki hogy végre valaki másképp viselkedik velük őszintén bunkón és van akinek ez bejön eleinte, majd később azt gondolja hogy ő meg változtatja majd mégse aztán a pár év múlva úgyis jön a sírás hogy minden srác egy bunkó és csak a szexre megy pedig nem! csak a Lányok választanak nagyon rosszul nem figyelnek a belső értékekre csak a külsőre ami persze fontos is csak legyen fontos a belső tulajdonság is .
2017. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A képek alapján ez nálam éppen az "ostoba modellpi**a kaliber".
2017. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meglep, hogy McGregornak nem egy szolis műpi..a nője van, ez pozitív. Én amúgy bírom a pasit, és férfiként is bejön. A barátnőjével valószínűleg nem viselkedik tahón, a kis műsorszámai a közönségnek szólnak, színjáték az egész. Azt meg nem tudom mi bajod az MMA-sokkal...
2017. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sima pankráció miatt csinálja.

alap,hogy nagy dumával meg műbalhéval minden jobban eladható.

de nézd a will smithes ali című filmet abban elég jól bemutatják ezt a dolgot.

ali valójában egy csendes komoly ember volt,viszont nagyon jó színészi vénával tudta hozni a pankrátor dumát ami nagyban tudta emelni a nézőszámot és a hírverést.

2017. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem mindent árul el az emberről a külseje, sőt... Lehet, hogy a hölgy normálisnak meg cukinak néz ki, de soha nem hallottam a nevét, ellenben Conor McGregorral, függetlenül attól, hogy jó vagy rossz hírneve van. Nem mondom, hogy ez tisztán üzlet, de szerintem közrejátszik az is, hogy így talán több fogalma lesz róla az embereknek, hogy az ő "utánfutója". Legyen bármilyen szemét ez a megfogalmazás.


Amennyire megfigyeltem, az ismeretségi körömben is azok a nők cuppannak a nagyszájú bunkókra, akik ilyen kis nyuszimuszi, semmilyenek, csak illegnek, amúgy meg csesznek az asztalra csapni. Én jóval temperamentumosabb vagyok (talán túlzottan is), nekem ha a párom nevetségessé tenné magát az agresszív viselkedésével, meg akkor is ostobaságokat művelne, mikor komolynak kéne lenni és nem jelenhetnék vele meg akárhol anélkül, hogy attól kellene tartanom, hogy furán néznek ránk a röhejes viselkedése miatt, esetleg még konfrontálódik is fölöslegesen valakivel, az a minimum, hogy akkora fejmosást kapna otthon, hogy lehet, szakítás lenne a vége, de inkább levágnék neki két ordasnagy pofont az anyja helyett, hogy édes fiam, most megtanulsz higgadt férfi lenni és úgy viselkedni, mint aki továbbfejlődött a majom szintjéről, vagy pedig szedd a cuccod és ne rám hozz szégyent.


Szerencsére ezzel sosem volt semmi gondom, rendes fiút választottam, akivel lehetett beszélni és képes volt összedolgozni velem, meg valamennyire alkalmazkodtunk egymáshoz és figyeltünk az ilyesmire is, amíg működött a kapcsolat. Sosem választottam harsány óriásbébit, aki csapkod meg toporzékol, ha valami nem oké.

21l

2017. júl. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A konditeremben ahova járok és egyéb helyeken is megfigyeltem, hogy azok a lányok, akik velem kedvesen és kultúráltan beszélgetnek azonnal elolvadnak az ilyen értelmi fogyatékos, hangoskodó, 'hhöö-hhöö, nyomjad tesó g..ci, b..meg' szókincsű paliktól. Engem nem vesznek férfiszámba, mert normális vagyok, pedig az edzettségem is ugyanúgy megvan, mint a tirpákoknak. :-)
2017. júl. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nők a bunkókat szeretik ez alapigazság.Ha még mellé ilyen bunyós vagy gyúrós is akkor meg főnyeremény a számukra.Persze van kevés kivétel de mindenhol azt látni hogy a legnagyobb tahóknak jó nőjük van és ha dobják az egyiket már ott a másik jelentkező.
2017. júl. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!