Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok ti nem féltek ettől az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti nem féltek ettől az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Rengeteg szép lányt látok naponta az utcán meg szinte mindenhol...És simán odamennék hozzájuk meg minden..csak egyszeruen attol parazok h nem tetszek nekik.De komolyan ez tart vissza.Velemenyem szerint jokepu vagyok meg jol is oltozkodok es apolt is vagyok..de ettol parazok h nem jovok be az adott lanynak.Nekem meg sose egy lany ss mondta h jekepu vagyok vagyis a szemembe sose mondtak.csak mashonnan hallottam viszont eleg sokan mondtak csak nem face to face.Nem tudom h jokepu vagyok a lanyoknak vagy sem...Lanyok tegyuk fel odamenne hozzatok egy nem jokepu pasi aki nem jon be Nektek h megakarna ismerni titeket mit mondanatok?Csak azert kerdem h mire keszuljek fel ha esetleg odamegyek egy lanykahoz es nem tetszek neki:)

2017. júl. 18. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Elutasít és keresel mást.
2017. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Én attól félek, hogy odamegyek és kiderül, hogy bőrkeményédéses a talpa :S
2017. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Addig kell odamenni a lányokhoz, amíg majd valamelyik nem utasít el.


A válaszoló 100%-ban hasznos válaszokat ad.

2017. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A legrosszabb ***** válasza:
Nem ismerkedek, főleg idegenekkel nem és főleg olyan nőkkel nem, akik kimondottan jól néznek ki. Felőlem fel is fordulhat mind.
2017. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kiesett a cumid.
2017. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most is nemrég láttam egy tök szimpi lányt aki nagyon bejött..de nem ertem mert szemeznek vele aztan lenez aztan megint ramnez aztan megint lenez...sztem a tekintetbol sokat le lehet szűrni...Lanyok ezt ti tudjátok...ha ratok nez egy pasi akkor ti mivel jelzitek h bejon nektek?
2017. júl. 18. 22:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tartom magamat kimondottan jóképünek szépfiúnak meg egyáltalán nem. Amikor unom az egész világot akkor a nőkkel sen foglalkozok és nem is vesznek észre. Amikor viszont olyan a kedvem hogy értem kell fel a nap akkor olyan a kisugárzásom hogy minden nő aki szembe jön mosolyog rám meg megfordul utánam. Ha szóba elegyedek velük nem ráznak le. Szóval tényleg igaz az a mondás hogy csak egy fokkal kell szebnek lenni az ördögnél. A fellépésen múlik minden. Persze ameddig meg nem tanultam ezt rengetegszer próbàlkoztam és 100% kudarc volt. Érdekes módon akkor jöttem rá hogy kell a lányokhoz beszélni, hogy kell őket végigmérni hogy ellenálhatatlan legyek amikor teljesen feladtam már.
2017. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát. Nem egy állat vagyok aki nem képes mélygondolkodásra, szóóóóóóvaaaaaal.
2017. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Régebben féltem ettől.

Most már nem, mert van önbizalmam. Az, hogy nem tetszel valakinek, semleges dolog. Nem "értékel le" téged. Külső, szubjektív dolog.

2017. júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!