Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párkeresésben a legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkeresésben a legfontosabb tényező, hogy minél több ismerősünk legyen?

Figyelt kérdés

Ellentétben az itt domináns állásponttal, szerintem férfiként egyáltalán nem a jóképűség, a magasság vagy a pénz a legfontosabb tényező, hanem, hogy hány embert ismerünk, hány társaságba vagyunk bejáratosak. Kifejezetten előnytelen kinézetű ismerőseim, akik nagyon szociális és közvetlen emberek, mindig könnyedén találtak maguknak csinos barátnőt, míg az egyébként sportos, magasabb, de szociális elszigeteltebb ismerőseim sokkal ritkábban voltak kapcsolatban.

Nem ez lehet a legfontosabb tényező inkább?


2017. júl. 19. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Értelemszerűen nagyobb embertömegből jobban lehet pecázni, de nem végzetes hátrány az sem, ha nem ismersz sok embert. Ismerkedtem a facebook előtt is és nem azzal kezdtünk, hogy ki hány embert ismer. Akkor is összejött és eztán is össze fog. Nem érdemes görcsölni ezen.

30/f

2017. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a legfontosabb, hogy mennyire éreznek nőszagot rajtad. Minél több nő akar téged, minél inkább foglalt vagy, annál inkább kellesz a többi nőnek.
2017. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A sok ismerős valóban legfeljebb anyiból előny, hogy általuk te is több embert ismerhetsz meg, akik közt több a potenciális pár jelölt is.

De egyébként ez nem mérvadó, nekem ha valaki szimpatikus, akkor nem azt nézem hogy hány ismerőse van.


Viszont te is írod hogy többet járnak társaságba, közvetlenek, kontra elszigeteltek. Na itt a kulcs. Aki ki se mozdul otthonról az hogyan találjon magának párt?

2017. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolati tőke mindenhol számít.

Ha sok ismerősöd van, akkor ők még több embernek be tudnak mutatni, és lehet, hogy köztük lesz az igazi. :)


21/L

2017. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor neked is elmagyarázom.

A párkeresés legfontosabb tényezői a következők:

külső, belső tulajdonságok együtt.

Külső: mindenkinél más, a szépség relatív.

Belső: ez is változó egyénenként.


Pl. számomra jó belső a következő:

foglalkozik önismerettel, szereti önmagát, önbizalommal teli, törődő, tisztelettudó, erkölcsös, figyelmes, határozott, kompromisszumra kész, nem önző-egoista, nagyon fontos számára az egészséges mozgásban gazdag életmód, nem dohányzik, nyitott, nem merev, tájékozódó, szereti a természetet - állatokat, segítőkész, becsületes.


És ebben sehol se szerepel az, hogy most legyen baráti társasága. És mi van, ha nincs?


Páromnak sincs mégis összejöttünk, és már 4 éve együtt vagyunk nagyon boldogan.


Egyébként pedig, ahogy Bryan Tracy mondta: "A hozzánk legközelebb álló 5 ember átlaga vagyunk."

Nem az ismerősöket kell gyűjteni, hanem minőségi barátokat kell szerezni!

2017. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Első 3-nak: szerintem félreértettetek, nem arra utaltam, hogy egy nő "azt nézi", hogy hány ismerőse van valakinek (főleg nem hogy a facebookon), hanem hogy ezzel arányban még egy nem túl jó adottságú pasinak is nagyban nőnek az esélyei.
2017. júl. 19. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!